Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kidobhat a lakásból következmé...

Kidobhat a lakásból következmény nélkül?

Figyelt kérdés
Egész életembe vertek a szüleim és a testvéreim. 2 heteket hiányoztam, mert vagy sebes voltam vagy monoklim volt úgy megvertek és ilyenkor nem engedtek el. Az összes osztálytársam utált meg féltek is így velem barátkozni szóval senkim sincs csak egy barátnőm. Sajnos tőle nem tudok segítséget kérni és rokonaim sincsenek már. Szerencsémre apukám 5éve elköltözött, de anyám azóta is bánt. Ma véletlenül abból a kajából ettem amit a palijának csinált és nekem jött, rám próbálta burítani de vissza nyomtam és ráburult. Elkezdett úgy ütni mint még soha már habzott a nyál a szájában ki akart lökni az ajtón de nem tudott befutottam a fürdőbe utánam jött belelökött a kádba és vizet engedett a fejemre majdnem megfulladtam de eltudtam lökni. Azt mondta ha holnapra nem takarodok el a lakásából nagyon rá fogok fázni, mert elvitet a rendőrökkel. Tényleg elvihetnek ? 20 éves lány vagy próbálok munkát találni elköltözni de mindenhol azt mondják nincs még tapasztalatom és a vírus miatt az idősebbeket veszik fel. Nem tudom már mit tehetnék nagyon félek.

2021. febr. 20. 19:22
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:
Hát szívesen maradnék a szakmámban de ha tényleg nincs más muszáj lesz a katonaság. Köszönöm úgy lesz
2021. febr. 20. 21:07
 42/53 anonim ***** válasza:
92%
Pizzaszakácsot szoktak még keresni, de annyit tudnod kell hogy ez feketemunka, viszont ilyen helyzetben érdemes lehet próbálni
2021. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
47%

Nem vihet el a rendőr, mert az a bejelentett lakcímed.


Ezért a sok bántalmazásért ítéltess meg kártérítést és számíttasd be értéknek, hogy ott lakhass.


Vedd komolyan, mert a vírus óta nagyon sok fiatal koldul az utcán.

2021. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
92%
Katona vagyok. A nőknek ugyanúgy le kell futni a 3200-at, és bár nevetséges idővel is felvesznek, azért valamennyit készülni kell rá. Fekvőt is kell nyomni, felülés is van. Egy alap kondi szükséges. Viszont szerintem is egy jó irány lehet, bár a jelenlegi helyzetednél nagyjából bármi jobb.
2021. febr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Esztergomban a suzikinál vagy veszprémben a valeonál adnak munkát és szállást is.

A katonaságot se vesd el, borzalmasan erős lehetsz,ha ezeket mindet túlélted.


Tudom nem opció,de volt olyan barátnőm aki hasonló családban élt és ő összejött a legvadabb kinézetü komával,hogy sakkban tartsa a családját.(vegül a srác őt is bántotta)

Szakítás után viszont talált olyat akivel közös albérletbe ment és sinre került az élete.

Akkor nincs joga kitenni,ha tiéd a haszonélvezeti jog.

A haszonélvezet erősebb mint a tulajdonjog.

Utolsó mentsvárként biztos kell legyen olyan szervezet aki bántalmazott nőknek segít.

2021. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
65%
Hagyjátok már a katonaságot, minden ilyen kérdésre ez a válasz.
2021. febr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
33%

#46 mert az az egyetlen naplopo munka, ahová felvesznek mindenkit.

És a magyarok meg hálásak is a katonáknak, mintha itthon lenne bármi dolguk a bohockodason kívül 🤷

2021. febr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
29%

47.-nek.


Naplopó munka? Mint a sok irodai aktatologató, meg IT-s kocka? >:)

2021. febr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:
A Valeot már próbáltam de csak magasabb pozícióba kerestek embert. Győr meg kicsit messze lenne nekem. Ha tényleg nincs más marad a katonaság legalább ott nem gonoszkodnának a munkatársak vagyis remélem nem
2021. febr. 21. 10:24
 50/53 anonim ***** válasza:
71%
Közvetítővel kijössz Németországba valami fos gyárba, ad szállást is, bár elég gáz. Ezt csak addig kell bírni, amíg nem indítják a szezont. Addig rossz, meg levesznek. Onnantól lehet keresni melót mosisnak, aztán taposni a szamárlétrát és pár éven belül jól élni belőle. Csak szedjed a nyelvet is nagadra közben.
2021. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!