Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert hagyja egy szulo teljese...

Miert hagyja egy szulo teljesen figyelmen kivul, ha a gyereke tobbszor is elmondja, hogy meg akar halni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 8. 14:15
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
31%
Mert lehet, hogy ismeri.
2021. márc. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
96%

Nem akarja elhinni/homokba dugja a fejét.

De. Nálunk volt öngyilkos a családban. Egyszer nem mondta ki. Nem hangoztatta. Sőt ő mondott olyanokat, hogy aki öngyilkos lesz az gyenge.

2021. márc. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom ugyanazért amiért a felnőtteket is figyelmen kívül hagyja a családjuk. Nem akarják elhinni mekkora a baj. Pedig ha valaki időben pszichiáterhez kerül, az életet menthet.
2021. márc. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos ismertem pár embert akik öngyilkosok lettek. Egy se szólt előtte semmit.
2021. márc. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
37%

Régen én is meg akartam halni,de nem öngyilkosság által.


Ma már,hogy tudom ki vagyok és lekoptattam a vérszívó energiavámpírokat nem akarok.


Egyébként az öngyilkossági fenyegetés érzelmi zsarolás a részedről,szóval undorító.

2021. márc. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem attól is függ, hogy hány éves a gyerek, milyen állapotban, szövegkörnyezetben mondja.

Pl:: Ha hisztiből mondja, mert nem kap meg valamit akkor én sem fordítanék neki nagy jelentőséget.

De ha bántják az oviban, iskolában és ezért mondja, akkor irány a szakember.

2021. márc. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
93%
És ha nem érzelmi zsarolás? És ha depressziós? És ha egyéb szervi\mentális probléma van, ami orvosi segítséget igényelne? (Hagyjuk az olyan idióta közhelyeket hogy az öngyilkosjelöltek nem beszélnek a szándékukról, mert ez vagy igaz, vagy nem.) A szomszédom is sokat hajtogatta. Szartak a fejére. Két hét múlva kifeküdt a vonat elé, a mozdony egyszerűen letépte a fejét...
2021. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Szerintem depresszio, de annyira utalom magamat miatta, es nem akarom, hogy csak hisztisnek higgyenek, de neha szerintem mar semmi nincs ebben a vilagban nekem... :(
2021. márc. 8. 14:49
 9/45 anonim ***** válasza:
28%

Na azért ne legyél öngyilkos,hány éves vagy?


Egyszer lent máskor fent.Engem 8 évesen idegösszeomlással kezeltek,mégse lettem öngyilkos üszkve 30 éve.

2021. márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
20%
18 évesen
2021. márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!