Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert hagyja egy szulo teljese...

Miert hagyja egy szulo teljesen figyelmen kivul, ha a gyereke tobbszor is elmondja, hogy meg akar halni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 8. 14:15
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
9%

30-as te vagy a kérdező egyébként,ha már válaszadóként írsz.


Azt hiszem a skizofrénia nem áll tőled távol úgyhogy innentől kezdve befejeztem mármint veled.Legyél nyugodtan öngyilkos az anyád,vagy figyelem felkeltés miatt,de jobb,nem lesz neked.

2021. márc. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
77%

15:50, mindenkinek jogában áll leírni a véleményét, erre van az oldal. Tudod hogy ezzel ellentétben mit nem szabad? Más felhasználó hozzászólásaira reflektálni. Olvasd csak el a szabályzatot, mert egyértelmű hogy ezt eddig nem tetted meg.

Gondolom te vagy az a felhasználó aki minden öngyilkosos kérdésnél megjelenik és terrorizálja a válaszolókat, láttalak már korábban is.

Pont a te fajtád miatt rossz ez a világ, az ilyen kötekedő, arrogáns emberek miatt szoronganak annyian.

Na hordd el magad és ne szólj többé hozzám, mielőtt kitiltatlak amiért sérted a szabályzatot.

2021. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
85%
32, a kérdező öngyilkos akar lenni, én meg azt mondom hogy nem érdemes, az öngyilkosság hülyeség, meg amúgy sem kell ilyenekkel nyomasztani másokat. Nyilván ebből az következik hogy én vagyok a kérdező 😂 Orvos amúgy látott már?
2021. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
0%
35-ös együtt elmehetünk pszichológushoz ha akarod,én benne vagyok.
2021. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
0%
Szeretem az extrém helyzeteket.
2021. márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
41%
Kevés a konkrétum hogy tudjuk van e valós probléma vagy tényleg csak észheztérítés kell! Az én öcsém azért akart öngyilkos lenni mert soha nem nyer sz ötöslottón és nem bírja elviselni hogy nincsen olyan csaja mint a sztárfocistáknak. Őt meg kellett rángatni és hidegvizzel leönteni. Azóta se komplett de öngyilkos nem akar már lenni
2021. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
93%
37, konkrétan az egész egy nagy kötekedés volt, ocsmány stílusban. De törölték is, úgyhogy mindegy 🤷‍♀️
2021. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
73%
Élvezed hogy marhatsz egy gyereket aki bajban van? Arra áll fel hogy esetleg te adod meg neki az utolsó lökést ahhoz hogy tényleg megölje magát?
2021. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
90%

43.mert öngyilkosságra buztítod és ez nem normális.

Értelmes ember nem tesz ilyet...

inkább te lennél az mint a kérdező mert ő neki bajok vannak nála amiket kezeltetni kell te meg más ember halálát kívánid ismeretlenül is...

beteg ember vagy!

2021. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
53%

46.élvezed ezt mi?

Bár jelethetnélek de egyes szinten vagyok...

öngyilkosbuzdító majom lesz a beceneved :D tetszik?

2021. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!