Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert hagyja egy szulo teljese...

Miert hagyja egy szulo teljesen figyelmen kivul, ha a gyereke tobbszor is elmondja, hogy meg akar halni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 8. 14:15
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, Nyugodtan fordulj iskola pszichológusodhoz, távoktatás alatt is lehet velük beszélgetni, az én suli pszichológusom megadta telefonszámát, Viberen írhatok neki. Ha úgy volt nyáron is kereshettem.
2021. márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 FoxtrotLidérc ***** válasza:
77%
Írok privátot.
2021. márc. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
72%

Én is írtam privátot,lehet csak annyi kell,hogy megszabadulj a szülődtől,rajtam ez segített és többet nem akartam meghalni.


Mit gondolsz miért nem reagál az öngyilkosságra,ha az én lányom mondaná én megijednék.


Ő volt úgy,hogy szétégetett kézfejjel jött haza,tudtam ugyan,hogy utálja az iskoláját,de gondoltam,majd túl leszünk ezen,de azok után,hogy két hétre eltünt és ilyen kézfejjel jött haza két héten belül kivettem a suliból és azt mondtam csináld,amit akarsz.


Most azt csinálja és jól áll.

2021. márc. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
29%

Érdekes,hogy miért hallgat a kérdező.


A gyerekem apja 20 éves korától evvel fenyegetőzött,úgy,hogy nagyon jó képességei voltak,de csak élősködni akart mindenkin és semmit sem dolgozni.


36 évesen felakasztotta magát ha nem tartja el senki öngyilkos lesz,hát legyen.

2021. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
24%
Aki állandóan hangoztatja, az csak figyelemre vágyik, nem lesz öngyilkos. Aki az lesz, az nem beszél róla, nem fenyegetőzik, csak megteszi.
2021. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
24%
Engem tényleg szanaszét vertek suliban. Szóltam itthon és kicsúfoltak hogy milyen nyomi vagyok. Felvettem a harcot és beírást kaptam, amiért otthon lettem szétverve. Hogy ne kapjak 2 helyről végül nem vettem fel a harcot és csak a suliverés lett még pár évig, najó még jegyek miatt otthon is pedig 4/5 tanuló voltam. Mégse fenyegetőztem öngyilkossággal, bár az lehet hogy mentális erősségben nem vagyunk egy szinten mind
2021. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
29%

Hja engem 18-as nem a suliban,hanem otthon vertek szét szintén,nagyjából minden születés napomon.


Na de tudod ki lesz öngyilkos ekkora férgek kedvéért,ezt az örömöt nem adom meg nekik!


Meg amúgy is szeretek élni.

2021. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
85%
El kéne gondolkodni, hogy kell beszélni egy jó eséllyel krízishelyzetben lévő emberrel. Némelyik válaszoló jobb lett volna ha hallgat ahelyett hogy ideböfögi a közhelyeit, meg belemar abban aki amúgy is szarul van. Az ilyenek felfogják mi felé lökhetnek egy sérült embert?
2021. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
78%
Épp az ilyen "Engem 5 évesen megerőszakoltak és teherbe ejtettek és minden nap ostorral vertek meg a suliban is csúfoltak és éheztettek, mégse lettem öngyilkos, te gyáva szar!!!!4!" emberek miatt félnek sokan beszélni a problémáikról.
2021. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
5%

Mert a gyerek csak érzelmileg zsarolja a szülőt, ami gusztustalan dolog.

Ha én meg akarok halni akkor gyorsan megteszem, nem nyomasztom vele a szüleimet, mégis mit érnék vele, ha őket is megnyomorgatnám lelkileg, ha ezt kéne hallgatniuk? Nekem attól nem lenne jobb.

Ha valaki tényleg ezt szeretné akkor nem mondogatja, hiszen neki az nem megoldás, nem lesz hirtelen életkedve attól hogy elveszi a szülei életkedvét. Feleselges mondogatni.

Csak bántani akarja őket. Akinél nem a szülők bántásáról, zsarolásáról szól a dolog, az elmegy és megteszi. Nem otthon, ahol majd pont ők találnak rá.

Aki csak folyamatosan mondogatja de nem teszi meg, az csak azért csinálja hogy figyeljenek rá.

2021. márc. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!