Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert hagyja egy szulo teljese...

Miert hagyja egy szulo teljesen figyelmen kivul, ha a gyereke tobbszor is elmondja, hogy meg akar halni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 8. 14:15
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
7%

20-as nem az a jó terápia,ha elkezdesz együttérzően siránkozni,hanem az,ha elbagattelizálom bizonyos dolgokat,mivel megváltoztatni úgyse tudod, idézőjelben és felvilágosítod a mentalitásoddal,hogy vannak más dolgok is.


Az én mostani barátom meg akart halni már, mielőtt találkoztunk és most 3 év múlva azt mondja, én leheltem újra életet belé,mert sok minden érdekel és sok mindent nem veszek komolyan úgy,mint mások stb.Szerintem ez a jó terápia.

2021. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Es olyan nagy baj, ha valaki azt szeretne, hogy kicsit jobban figyeljenek ra? :///
2021. márc. 8. 15:39
 23/45 anonim ***** válasza:
73%
"Mert a gyerek csak érzelmileg zsarolja a szülőt, ami gusztustalan dolog." Aha, hisz ugyebár egy gyerek nem lehet beteg, bántalmazott, kikészült, és ezt te neten keresztül is meglátod. A magadfajták miatt nem mernek segítséget kérni sokan. Jobb lenne ha hallgatnál, ha már segíteni nem óhajtasz, csak tudatosan ártani...
2021. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
13%
Nem önmagában az nem baj,de ha nem jöttél volna rá,nem fog figyelni rád.Máshová kell menned ha figyelmet akarsz,mert ez a nő nem fog.Válj le róla.
2021. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
19%
24, az nem baj, a módszerrel van baj. Nem az a módja hogy érzelmileg zsarolod őket halállal.
2021. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
28%

Tudod mivel zsarold őket inkább,hogy végleg otthagyod őket,lehet az hatásosabb lesz.


Nálam bevált,bár én nem zsaroltam őket evvel,hanem tényleg otthagytam őket végleg.

2021. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
22%
Attól senki nem fog jobban figyelni rád, ha teljesen egyértelműen hülyeséggel zsarolod őket.
2021. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
81%

"Es olyan nagy baj, ha valaki azt szeretne, hogy kicsit jobban figyeljenek ra? " Nem kedves kérdező, nem baj. Az lenne a normális, hogy a család segíti azt aki szenved, nem bagatellizálja a problémát, nem homokba dugja a fejét hogy úgy tehessen: nincs baj...


Csak sajnos ez a szar mentalitás sok idióta emberre jellemező hogy "ne hisztizzé má' szarabb is lehetne" . Attól hogy nem vertek agyon, még nem szabad elbagatellizálni egy VALÓS betegséget. Csak mert egyesek túl ostobák hozzá hogy a családtag jóléte hátrébb álljon a rangsorban, mint az hogy mit szól majd a szomszéd, hogy pszichológushoz jár a gyerek... Úgyhogy inkább letojják a szenvedőt.

2021. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
12%

15:41, igen, meglátom. Ez egyértelműen ki is derült a kérdező következő hozzászólásából.

Te viszont anyukáddal beszélj ilyen tiszteletlenül, én nem szóltam hozzád úgyhogy te se velem kötekedj, találj valaki mást akin kiélheted magad, én nem vagyok rá vevő.

A véleményem és a tapasztalataim sem fognak megváltozni a fröcsögésedtől, szóval befejezheted.

2021. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
71%
Majd tisztelettel beszélek, ha nem ontod a marhaságaidat, amikor egy életet veszélyeztethetsz vele.
2021. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!