Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert hagyja egy szulo teljese...

Miert hagyja egy szulo teljesen figyelmen kivul, ha a gyereke tobbszor is elmondja, hogy meg akar halni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 8. 14:15
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
71%
48.nem minden esetben igaz.
2021. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
32%

Csak tudod 39-es én megéltem azt,hogy egy öngyilkossággal gyakran fenyegetőnek sokat segítettünk,munkahelyet is szereztünk,pénzben is segítettünk,kihúztuk a bajból,amibe már tudom nem véletlenül került.


A gyerekével nagyon aljas volt stb.Aztán tényleg öngyilkos lett,mert evvel a jellemmel elmaradt egy idő után mindenkit maga mellől.


Aztán mikor egy újabb ilyen egyén evvel fenyegetőzött,már a tapasztalatom után így álltam hozzá.


Hát ott is kiderült,hogy nem véletlenül,több rendőrségi ügye volt,mert úgy megvert több embert is,hogy maradandó sérülést szenvedett az illető.NA ÉS CSAK EZEK FENYEGETŐZTEK ÖNGYILKOSSÁGGAL.


Hát nyugodtan,most is fenntartom,ne mások életét akarja tönkretenni az ilyen.


Mert ha azt megélnéd,amit én éveken keresztül,közben meg kiderült róluk milyenek valójában,te se lennél ilyen idealista velük kapcsolatban.

2021. márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
27%

39 és 40-es most jutott eszembe,hogy egyszer és akkor szintén 16 voltam.


Apám meglátta,hogy a kedvenc tantárgyából,történelemből 2 -est kaptam év végén és megtiltotta,hogy kimenjek a lakásból a nyári szünetben.


Na akkor én is fenyegetőztem ordítva,meg bőgve,hogy akkor én öngyilkos leszek,de csak akkor egyszer.


Öregem rögtön mondta,hogy nyugodtan,én meg azonnal meg is nyugodtam,mert eszembe jutott,hogy az ablakom 1 méterre van a földtől,még kötélhágcsót se kell leengednek az éjszakai kiszökésekhez,ami innentől kezdve minden nap megtörtént.


Tudod ki lesz öngyilkos,hát én nem!

2021. márc. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
50%

Na és még annyit,hogy nagyon rossz érzésem van az öngyilkossággal kapcsolatban,annyira,hogy jobban félek tőle,mintha valaki megölne teszem azt.


Na és ha öngyilkos lesz valaki,azt már NEM LEHET VISSZACSINÁLNI!

2021. márc. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
96%
Semmiképpen se öld meg magad! Mutasd meg mindenkinek hogy igen is te élni akarsz és hogy sok mindenre vagy képes.
2021. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!