Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szakítanatok a barátnőtökkel...

Szakítanatok a barátnőtökkel ha bevallotta, hogy lefeküdt a nevelő apjával akarata ellenére?

Figyelt kérdés

Nevelo apja 13 eves kora ota letesit szexualis kapcsolatot a lannyal, viszont ez ellen semmit sem tud kezdeni, mivel folyamatosan zsarolja ot. Fel eve vagyunk egyutt a parommal, most arulta el nekem, es egyszeruen nem tudom kezelni a helyzetet, elkoltozni nem tud, 17 eves lanyrol van szo.

A nevelo apjat nem ismerem, nem tud a kapcsolatunkrol, nagyon szeretem a lanyt, de igy nem tudok hogy mi tevo legyek.

Kapcsolatunk alatt is tobbszor lefekudtek egymassal, anyukaja nem hisz a lanynak, de sztem nem is akar hinni neki, mivel a neveloapja tattja el az egesz csaladot



2021. márc. 14. 12:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy sokszor a szégyenérzet miatt nem szólnak, illetve félnek, hogy nem hisznek nekik. Nekem egyszer részegen szobitársam kotyogta el, hogy azért utál az apjához menni, mert molesztálta nem egyszer, de szólni ő sem mert, mert kb. kapta volna az aljas kis k.rvázást a rokonoktól, családtól. Sajnos ezek sokszor nem derülnek ki, főleg egy kiszolgáltatott kiskorú esetén, ha még az anyja is elzavarja és nem hisz neki.
2021. márc. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
100%
Én szétütném a fejét.
2021. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
100%
Lefeküdt vele akarata ellenére, ezt nemi erőszaknak hívják. Ahogy ha kölcsönkérik a telefonod akaratod ellenére lopás.
2021. márc. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan azt kérdezed, hogy szakítanék-e a csajjal, mert sorozatosan megerőszakolják? támogatnám ahol tudom, megpróbálnám rávenni hogy jelentse fel azt a tetűt.
2021. márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
89%
Egy darab vassal ráégetném a faszi homlokára hogy "rapist" aztán rávenném a lányt hogy jelentse fel az anyjával együtt aki ezt hagyta. Majd a börtönben remélhetőleg megkapják a magukét. A lányt viszont támogatnám mindenben, keresnék neki egy albérletet vagy valamit. Eszembe se jutna emiatt elhagyni. Ha neked egyből ez jutott eszedbe akkor te is elég szégyen vagy.
2021. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg, a lánynak vannak olyan mentális tünetei, amiket észre kellett volna venned, és ha ennek megtudtad az okát, akkor nem feltétlen a szakítás a megoldás, ha egyáltalán érdekel a személye.
2021. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz amit írtál akkor a lánynak felkéne jelenteni ezt a pedofil állatot és az anyját is mert támogatta a fószert hisz nem segített és nem is hitt a saját lányának.Nemsoká 18 éves lesz és akkor mehet dolgozni ha leérettségizett és kivehet egy szobát mert gondolom összeköltözni még nem akartok.Mindenképpen támogatnod kellene minden téren amennyire csak tudod,márha szereted őt
2021. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
100%

Te normális vagy kérdező?

Ez nemi erőszak, ha valóban akarata ellenére létesít vele! Belegondoltál ebbe?

A lánynak fel kéne jelentenie a faszit, meg bizonyítékokat, hangfelvételt gyűjteni arról, amiket mond neki! Az anyuka se semmi azért!

2021. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
17%
Egy anonim oldalon egy anonim kérdező leírt egy történetet, amit állítólag úgy hallott. Kb esélytelen hogy igaz legyen, de mindenki a képzeletbeli faxira köpköd, mert kizárt ugye, hogy ne legyen igaz. Pedig simán lehet az egész kérdés kamu, illetve ha ilyet mesélt a lány az is lehet kitaláció
2021. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, de sajnos egyáltalán nem ritka az ilyesmi.
2021. márc. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!