Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szakítanatok a barátnőtökkel...

Szakítanatok a barátnőtökkel ha bevallotta, hogy lefeküdt a nevelő apjával akarata ellenére?

Figyelt kérdés

Nevelo apja 13 eves kora ota letesit szexualis kapcsolatot a lannyal, viszont ez ellen semmit sem tud kezdeni, mivel folyamatosan zsarolja ot. Fel eve vagyunk egyutt a parommal, most arulta el nekem, es egyszeruen nem tudom kezelni a helyzetet, elkoltozni nem tud, 17 eves lanyrol van szo.

A nevelo apjat nem ismerem, nem tud a kapcsolatunkrol, nagyon szeretem a lanyt, de igy nem tudok hogy mi tevo legyek.

Kapcsolatunk alatt is tobbszor lefekudtek egymassal, anyukaja nem hisz a lanynak, de sztem nem is akar hinni neki, mivel a neveloapja tattja el az egesz csaladot



2021. márc. 14. 12:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
95%
Mivel zsarolja? Mondjuk mindegy is, bármilyen bizonyíték csajt védi.
2021. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha saját magad nem tudsz segíteni, próbálj a környezetedből segítséget szerezni ennek a lánynak! Ennél a borzasztó állapotnál még a családból kiemelés is jobb!


Ha az anyja ezt nem vette észre, vagy esetleg fontosabb neki a pasi f...a, mint a saját lánya, akkor már régen rossz ott minden.... :(((((

2021. márc. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
89%
#9: 100%-ban egyetértek veled! (12 voltam)
2021. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
100%
Szólni kell a rendőrségen.
2021. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
22%

"...lefeküdt a nevelő apjával akarata ellenére"


Lefeküdni valakivel szabad akaratból lehet. Ha nem iyg van, akkor az erőszak. A barátnőd se normális, ha ezt hagyja. Már ha igaz. Pár kérdéssel előtted a kany szerelmes a neveloapaba azért szexelt vele...

2021. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
77%
Ez a csaladi perverz aki napok ota irogat ki ilyen sztorikat.
2021. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
89%

15-ös te vagy az idióta, de semmi baj.


Nem kezdem el magyarázni miért, de az áldozathibáztatás sokat elmond rólad.

2021. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
100%

#16: ha tényleg így van, akkor a kérdező nagyon sürgősen szégyellje el magát...!

Ilyesmivel TILOS kamuzni!!!!


Lsd. még "jön a farkas...." mese... :(

2021. márc. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
95%
Szegénykém... Én arra biztatnám, hogy vegyen látleletet háziorvosnál-erőszakos nemi behatolásról is lehet amúgy-, még ha nem is a világ legkellemesebb dolga és utána, bizonyítékkal együtt jelentse fel ezt a perverz getziputtonyt-disznót nem akartam írni, azokat az alapjáraton okos állatokat nem sértegetem-.
2021. márc. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
91%
12-es: Ne is mondd, eszembe jutott a Szégyen c. német film, ami pont ezt dolgozza fel.
2021. márc. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!