Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szakítanatok a barátnőtökkel...

Szakítanatok a barátnőtökkel ha bevallotta, hogy lefeküdt a nevelő apjával akarata ellenére?

Figyelt kérdés

Nevelo apja 13 eves kora ota letesit szexualis kapcsolatot a lannyal, viszont ez ellen semmit sem tud kezdeni, mivel folyamatosan zsarolja ot. Fel eve vagyunk egyutt a parommal, most arulta el nekem, es egyszeruen nem tudom kezelni a helyzetet, elkoltozni nem tud, 17 eves lanyrol van szo.

A nevelo apjat nem ismerem, nem tud a kapcsolatunkrol, nagyon szeretem a lanyt, de igy nem tudok hogy mi tevo legyek.

Kapcsolatunk alatt is tobbszor lefekudtek egymassal, anyukaja nem hisz a lanynak, de sztem nem is akar hinni neki, mivel a neveloapja tattja el az egesz csaladot



2021. márc. 14. 12:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 A kérdező kommentje:

48 as! konyorgom fejezzetek mar be ezt. ha szerinted mese akkor ne kommentelj!

kinek kellett volna? a fonokenek azert mondta el, mert latszott rajta hogy baj van, illetve kivett egy hosszabb szabadsagot is es vegul elmondta(estin tanul a lany)

mindenki mondja a lanynak, h ha barmi van szolj, vagy ilyesmi, de milyen segitseget tudna barki is nyujtani???

a rendoroknek meg siman letagadja a nevelo apja, probalok megoldast keresni, ezt hagyjatok abba!!!

elkoltozni azert nem tud, mert azzal fenyegeti, h akkor kiteszi az utcara a hugat es anyjat, anyukaja pedig nagyon keveset keres, nem tudnanak elkoltozni, en se tudom befogadni az egesz csaladot, hiaba a lanyt idekolfoztetnem hozzank, a tobbiek utcara kerulnenek

2021. márc. 14. 20:34
 52/72 anonim ***** válasza:
56%

Aha. Az meg van hogy a rendorok nem bemondásra hiszik el a dolgokat?

Nem agyatlan gyak banda, akik minden gyenge kamut bevesznek

2021. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd rossz néven: de akkor az anya kapja össze magát vagy kerüljenek állami gondozásba a gyerekei, mert még az is jobb mint hogy odalökje a következő gyerekét is a pénzért cserébe annak a pedofil tetűnek
2021. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
76%

"Aha. Az meg van hogy a rendorok nem bemondásra hiszik el a dolgokat?


Nem agyatlan gyak banda, akik minden gyenge kamut bevesznek" Figyelj, te aki alázod az áldozatot, magad is pedofil vagy? Vagy mire föl védesz fröcsögve egy erőszaktevőt?

2021. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
92%

“A rendőrségnek meg Simàn letagadja”

A) azért kell a bizonyíték. Mind a levelezès jól jöhet, de érdemes lenne orvoshoz venni , aki vesz mintát bizonyítéknak, hogy biztosabb lábon álljon a vád. EZ A MEGOLDÁS! Majdnem mind1 h mi lesz utána! Mèg az àllami gondozás is jobb mint a jelenlegi helyzet.

B) az anyjának tényleg össze kell magát kapja, mert a lány mindjárt “kiöregszik” ès utána a húga jön

2021. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
22%

54!



1, Itt nincs áldozat. Mese van.

2, Nem gyalázok senkit.

3, Nem vagyok pedofil.

4, Nem vedel senkit.


A kérdező egyre nagyobb marhaságokat ír, mákszemnyi józan paraszti esszel látni, hogy kamu, de az itt ugye hiánycikk. Be is fejeztem a témát. Menj, lincseld meg a mesebeli gonosz neveloapat. Szia

2021. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
100%
A NANE segélyszervezetet hívják fel, lehet, hogy tudnak ideiglenes szállást is találni nekik.
2021. márc. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
79%
Kamu
2021. márc. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mindenképpen erőszaknak számít mivel 13 volt a lány és a nevelőapja meg gondolom 18 éven felüli. Ilyen esetekben még ha a fiatalabb bele is egyezik erőszaknak számít mivel 14 év a beleegyezési korhatár. Az üzenetek jól jöhetnek bizonyításnak. Még ha a végén nem is csukják le az apját akkor is a barátnődnek minél hamarabb el kéne költöznie mert ha jól gondolom akkor még most is ez megy. Amúgy mivel tudja éveken keresztül zsarolni?
2021. márc. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést látom hogy leírtad hogy mivel zsarolja, valahogy elkerülte a figyelmemet első olvasás közben.
2021. márc. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!