Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szakítanatok a barátnőtökkel...

Szakítanatok a barátnőtökkel ha bevallotta, hogy lefeküdt a nevelő apjával akarata ellenére?

Figyelt kérdés

Nevelo apja 13 eves kora ota letesit szexualis kapcsolatot a lannyal, viszont ez ellen semmit sem tud kezdeni, mivel folyamatosan zsarolja ot. Fel eve vagyunk egyutt a parommal, most arulta el nekem, es egyszeruen nem tudom kezelni a helyzetet, elkoltozni nem tud, 17 eves lanyrol van szo.

A nevelo apjat nem ismerem, nem tud a kapcsolatunkrol, nagyon szeretem a lanyt, de igy nem tudok hogy mi tevo legyek.

Kapcsolatunk alatt is tobbszor lefekudtek egymassal, anyukaja nem hisz a lanynak, de sztem nem is akar hinni neki, mivel a neveloapja tattja el az egesz csaladot



2021. márc. 14. 12:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
11%

Avaly!


Nézd, azt, aki 4 éve szexel a nevelőapjával én nem tartom áldozatnak. Tudod elmondhatta agg anyjának, oké, nem hisz neki. Mehetett volna a rendőrségre, nem tette. Egyáltalán nem biztos az sem, hogy megtörtént. A kérdező leirt valamit, amit a lány elmesélt ő meg elhitte. Ettől még nem lesz ugazh a történet.

Idióta meg az, akit a tükörben látsz.

2021. márc. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
2021. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
87%
22: ja, a tegnap éjszakai kamu....
2021. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
91%

23!


Szerintem ugyanaz a két kérdés kiírója.

2021. márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim válasza:
100%
Szerintem szakember bevonása javasolt mindenképpen, ezek nagyon-nagyon nehéz traumák és állj párod mellett, érezze hogy mindenben számíthat rád.
2021. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
88%
24: könnyen lehet....
2021. márc. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
34%
Én nem hiszem, hogy ugyan az a 2író a korkülömbség nem eggyezik. Segíts a barátnődnek, mondja el mivel tudja zsarolni, hogy még ezt is meg teheti vele.. gondolom nem kis dologról lehet szó! :( vidd el magadhoz!
2021. márc. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
87%

Karin!


Nem hat. Ha ugyanaz lenne mindenkinek egyértelmű lenne. Kell egy kis változtatás, hogy sok okos elhiggye.

2021. márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
100%
28. Csak nem értem mi a lényege akkor ennek.. mert a másikban szerelmes a nevelőapjába, itt meg zsarolja őt a nevelőapja.. és ő nem akar semmit.. fura ez az egész
2021. márc. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
100%
Tuti kamu kérdés, de ha mégsem azonnal feljelenteni azt a férget! A lányt meg ne elhagyd ha szereted, hanem segíts neki. Bizonyítékot próbáljatok szerezni a féreg ellen. Amúgy elég, ha a lány szól a családvédelmiseknek, ők megteszik a szükséges lépéseket. (feljelentés, vizsgálatok indítása stb.) Anyuka meg kamu, hogy nem tudja, tudja ő csak a f.sz fontosabb neki, mint a saját lánya. Hány ilyen van.
2021. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!