Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szakítanatok a barátnőtökkel...

Szakítanatok a barátnőtökkel ha bevallotta, hogy lefeküdt a nevelő apjával akarata ellenére?

Figyelt kérdés

Nevelo apja 13 eves kora ota letesit szexualis kapcsolatot a lannyal, viszont ez ellen semmit sem tud kezdeni, mivel folyamatosan zsarolja ot. Fel eve vagyunk egyutt a parommal, most arulta el nekem, es egyszeruen nem tudom kezelni a helyzetet, elkoltozni nem tud, 17 eves lanyrol van szo.

A nevelo apjat nem ismerem, nem tud a kapcsolatunkrol, nagyon szeretem a lanyt, de igy nem tudok hogy mi tevo legyek.

Kapcsolatunk alatt is tobbszor lefekudtek egymassal, anyukaja nem hisz a lanynak, de sztem nem is akar hinni neki, mivel a neveloapja tattja el az egesz csaladot



2021. márc. 14. 12:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
100%
69: igen, a kényszerítés hatására!!!!!!
2021. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:
100%

@61

teljesen mindegy. gondviselőként közösülni a nevelt gyerekeddel büntetendő visszaélés. nem csak az aktust bizonyító nyomok lehetnek bizonyítékok. lehet bizonyíték tanúvallomás, szakértői vélemény is. az gyorsan kibukik ha valaki hamukázik. kezdetnek ott van a lány, az anyja, a kérdező és az apa, ez már 4 vallomás. Illetve el kell végeztetni egy teljeskörű házkutatást, sofőrökre eszközök lefoglalásával, még mielőtt a bántalmazó tudomást szerezne a bejelentésről.

Lásd 6.7-es fejezet ebben a doksiban:

[link]

2021. márc. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!