Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a viselkedéséről?

Figyelt kérdés
Jelenleg itthon élek, de kezdem unni a szüleim letformajat. Anyam folyamatosan arról beszel, hogy mi szép mi csúnya, azon van a téma mindig hogy uvoltozok, apám van, hogy megut, megfelemlit, lokdos... Annyit eszik, mint egY disznó, úgy hogy így se vékony. Iszik is. Naponta beüt nála a krakk... Időpontra kijelenti, hogy én ma nem csinálok már semmit, folyamatosan elzavarnak a szobámba. Hozzáteszem 24 vagyok. Na most kérdem én ennek a környezetnek és hatásoknak milyen pszichikai vagy másmilyen károsító kivetkezmenYe lehet?

2021. márc. 18. 22:46
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
És arra is kíváncsi lennék, hogy miért undorodhatok anyukamtol már gyerekkorom óta?
2021. márc. 18. 22:47
 2/38 anonim ***** válasza:
98%

Mi a francért nem költözöl el?

Ők utálnak téged, te utálod őket mégis egymás lakás lógtok. 24 vagy, ideje lelépni otthonról.

2021. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
96%
*egymás nyakán
2021. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%
Miért élsz még a nyakukon?
2021. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
97%
24évesen lépni kéne már.
2021. márc. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
90%

Én sem érzem érzem jól magam a szüleimmel. Nem rég kezdtem dogozni, és közben lakást is nézek, mivel az előbbi miat amit tehetem szeretnék egy saját kis odút, ahol biztonságban és nyugalomban élhetem a kis életem.

Ezt javaslom neked is.

2021. márc. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Hajlektalanszallot gondoltam, mer mivel szinte évente kórházba voltam, ezért érettségin kívül semmim nincs, és munkáim is alig voltak eddig. Hozzáteszem az se tetszik nekik, ha kijelentem, hogy el akarok költözni. Tapasztalatom szerint olyankor meg vagyok verve konkrétan kb. Pénzt meg arra se kérhetek hogy hajlektalanszallora elmenjek, plusz elvinni se hajlandóak és elegem van, hogy ez egy kényes téma nálunk. Ongyilkossagon gondolkodtam rengetegszer az elmúlt idoben...Minél elibb elmennek, csak ott is hiába hívják őket az ember folyamatosan foglaltak a szallon, plusz noket nem vesznek fel bárhová. Egy pillanatot nem akarok várni ezzel, minden plusz perc, amit itthon töltok, kegyetlen. És az is érdekes ,hogy a nyulameghalt pár napja, vagyis mintha vmi azt súgna, hogy nincs már semmu, ami miatt itthon kéne maradom, és a héten többször megfogalmazott bennem ,hogy elmegyek. De tényleg tök fura, mer ha még élne, muszáj lenne itt maradnom, plusz, az is meg idő lett volna, hogy gazdit talaljak neki.
2021. márc. 18. 23:21
 8/38 anonim ***** válasza:
94%
Ajjaj......
2021. márc. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
97%
Ott bajok vannak ha ezért öngyilkoságon gondolkozol.Hajléktalan szálló? Ott remélem tudod hogy sokkal rosszabb a helyzet.
2021. márc. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
63%
nem vagy te 24 éves, szerintem 14 se nagyon... Ha meg mégis, akkor tessék a saját lábadra állni, ne csak kifogásokat keress.
2021. márc. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!