Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a viselkedéséről?

Figyelt kérdés
Jelenleg itthon élek, de kezdem unni a szüleim letformajat. Anyam folyamatosan arról beszel, hogy mi szép mi csúnya, azon van a téma mindig hogy uvoltozok, apám van, hogy megut, megfelemlit, lokdos... Annyit eszik, mint egY disznó, úgy hogy így se vékony. Iszik is. Naponta beüt nála a krakk... Időpontra kijelenti, hogy én ma nem csinálok már semmit, folyamatosan elzavarnak a szobámba. Hozzáteszem 24 vagyok. Na most kérdem én ennek a környezetnek és hatásoknak milyen pszichikai vagy másmilyen károsító kivetkezmenYe lehet?

2021. márc. 18. 22:46
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
67%
Látom tegnap óta erősen tisztult a kép....
2021. márc. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

20: "Nem vagyok hajlandó úgy dolgozni, hogy itthon élek. "



kifogásgyáros vagy!


Így nem lesz belőled soha semmi!

Hogy akarsz elköltözni, ha nincs pénzed...? Örökké a nyakukon akarsz élni....???

2021. márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Mivan ember nincs jobb dolgod neked is, minthogy rajtam eled ki magad? Pofám leszakad eskü, hogy ilyenek léteznek ,mint te. Itt is a másik unalmas életével foglalkozzak komolyan hogy Nemtudom jó dolgotokba az én lejaratasommal meg kopkodesemmel akartok valakinek látszani. De tegyétek... Csak aztán nem tudomi lenne veletek, ha nem lennének ilyen emberek, mint én? Ki miatt erezhetnetwk kulonbnek magatokat?
2021. márc. 19. 10:31
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Költözz el, és probléma megoldva.


Nekem is elég szr fiatalkorom volt, ezért 22 évesen leléptem a francba (én is egy szál érettségivel dolgoztam ;)). Igen, nehéz volt, de megoldottam.

Persze, rinyálni könnyebb.

2021. márc. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
94%
De anyádék helyében kiraktalak volna már, akkor talán összekapnád magad és nem nyávognál meg élősködnél rajtuk.
2021. márc. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
93%

23: nem ismered a mondást, hogy "aki kiáll a sarokra, ne csodálkozzon ha q-nak nézik"....???


Kiírod ide a hasfájásaidat, és aztán csodálkozol, ha véleményt mondanak rólad????


Pfffff

2021. márc. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, mégis mire számítottál???

Hogy majd megbuksimizünk, hogy ó szegény, elnyomott gyermek,.....???

2021. márc. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz úgy dolgozni, hogy otthon élsz, akkor keress olyan munkahelyet ahol adnak szállást. Ezek gyári melók, és gyakran csak akkor adnak szállást, ha az állandó lakhelyed távolabb van a cégtől. Így a szüleidet sem kell elviselned. Próbáld meg minnél tovább kihúzni ott, és csak akkor felmondani, ha találtál másik munkát, külön hiába lesz pénzed az albérlet megeszi és mehetsz vissza a szüleidhez.


Ha ez a megoldás sem tetszik akkor senki sem fog tudni rajtad segíteni. Magadnak kell talpra állni, és elkezdeni élni. Senki nem fog kb tapasztalattal egy jó fizető állást odaadni neked. Abban igazad van, hogy kb minden 10 álláshírdető jelez vissza. Tudom, nekem is 5 hónapig tarott míg munkát találtam, de találtam mert nem adtam fel.Amíg magadon nem tudsz segíteni, ne várd, hogy más tudni fog.

2021. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem vagy te egy kicsit elkényeztetve?

24 évesen másnak az is csoda, ha eltűrik a családi házban, de te még csak nem is dolgozol, mert nem vagy hajlandó (!!!), amíg otthon élsz. Elárulok egy titkot. Addig otthon fogsz élni, amíg nem dolgozol TÁ DÁÁ ördögi kör. Ha olyan rossz lenne, már nem lennél otthon.

Hajléktalan szállóra akarsz menni? Te szerencsétlen nem tudod, hogy mit beszélsz. Egy napot nem élnél ott túl, nem hogy életvitel szerűen. Szerinted a hajléktalanok jó része miért van inkább utcán? Mert a szállókon verekedések vannak és azt a keveset is elveszik tőlük, amilyük van...

Az a baj, hogy 24 évesen 0 élettapasztalatod van, körbe van nyalva a segged és cserébe csak annyit kell elviselned, hogy a szüleid gorombaságát hallgatod (amit maximálisan megértek, végülis több mint két évtizede nem a saját életüket élik, miattad).

Mindezek után, hogy egyértelműen életképtelen vagy, feljössz gyk-ra, fennhéjázó stílusban előadod, hogy te vagy az áldozat, és mikor megkapod, hogy azért többet is tehettél volna 24 év alatt, mint kifogások gyártása, akkor még te vagy felháborodva.

Vagy egy troll vagy és akkor most jól megetettelek, vagy egyszerűen valami nagyon nagyon nincs rendben a fejedben. Remélem csak troll vagy, mert elég elképzelhetetlen számomra, hogy ilyen hozzáállással valaki 24 hosszú évig el tudjon éldegélni, szülői támogatás ide, vagy oda.


Tessék, le lehet pontozni, a legkevésbé sem tudom sajnálni a kérdezőt. Az egészről ő tehet... 24 évesen picsogni, hogy a szülők nem örülnek a jelenlétének... menten besz@rok :D

2021. márc. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
29: valami pszichés defektje is van - de ettől függetlenül simán elmehetne dolgozni valamit....
2021. márc. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!