Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kéne tapintatosan...

Hogyan kéne tapintatosan visszautasítani a lányom meghívását?

Figyelt kérdés
A legutóbbi hosszú hétvégét a lányomnál töltöttem, aki egy lakótárssal együtt bérel egy lakást. Egyébként ismerem a lakótársát is, jól ki is jövök vele nem is ez a baj. Hanem hogy a legutóbbi ottlétemkor egy elég kellemetlen felfedezést tettem velük kapcsolatban. Így egyenlőre kínos lenne számomra ott lenni velük. Viszont a húsvéti hosszúhétvégére már vár a lányom. De én inkább egyenlőre elkerülném a hosszabb időtöltést. Hogyan és mivel kéne visszautasítanom a meghívásukat, hogy ne sejtsenek semmit?(Egyenlőre még megbeszélni sem szeretném velük a dolgot, majd esetleg később).

2021. márc. 25. 18:32
1 2 3 4 5 6
 11/53 Savlekotő ***** válasza:
77%
Tudtommal nem. Vagy eddig nem tudtad a lányod valódi nemi identitását,mert nem volt őszinte veled, hogy ne fordulj emiatt el tőle?
2021. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
84%
A lányod valószínűleg azért hív meg, hogy tapogatózva közelebb hozzon téged a szerelmével. Ugye tudod, hogy ha erről van szó, és elutasítod a lányod szerelmét, akkor jó eséllyel elveszted a lányodat?
2021. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
17%
Van több gyereked, "marad" még utód, ha ezzel elhidegültök egymástól?
2021. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
96%
Miből feltételezed hogy több van köztük mint barátság?
2021. márc. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
91%

Hát figyelj, az őszinteség a legrövidebb út. A lányod nem fog kitagadni, épp hogy keresi a veled való kapcsolattartás útját. Mondd el neki, mit vettél észre, és hogy időt kérsz, mert ezt egyelőre nem bírod feldolgozni. Majd jelentkezel, ha rendbe raktad magadban a dolgot.

Persze ha sosem voltatok egymással nyíltak, ha hideg a viszonyotok, akkor ez most sem fog megjavulni.

2021. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
87%
Én is nő vagyok, nő albérleti társsal.Remélem az én anyám nem ilyen kretén, hogy ilyenekről elmélkedjen.
2021. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:
Alig 1 hónapja még más szerelme volt, egy férfi. Tudtommal a másik lány is randizgat egy fiúval. Tavaly még 4-es randikra jártak,mindketten a barátjukkal. A lányom névnapi vacsorájára szintén a párjával jött a másik lány. Szóval tényleg nem értem mi folyik itt.
2021. márc. 25. 19:19
 18/53 anonim ***** válasza:
92%

A kérdés az, hogy miért szeretnéd emiatt visszautasítani a meghívást? Azt írtad, hogy szeretnél erről beszélni velük még, de akkor ezek szerint később igen? Mennyivel másabb, ha mondjuk fél év múlva hívnak meg, és akkor beszéltek róla? Vagy egy év múlva? Egyébként az is lehet, hogy ők nem akarnak róla beszélni veled, nem feltétlenül azért hívtak el hogy ezt közöljék veled. Na meg persze az is lehet, hogy valamint nagyon félreértettél, és nincs is köztük több, mint barátság.

Én a helyedben elmennék, úgy csinálnék, mint aki nem tud semmit, aztán kivárnám, hogy ők felhozzák-e a témát vagy sem. Ha nem, akkor vagy tévedtem a kapcsolatukat illetőleg, vagy majd felhozzák valamikor később, és akkor megbeszéljük.

2021. márc. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
*Nincs több gyerekem.
2021. márc. 25. 19:19
 20/53 anonim ***** válasza:
66%
17: biszex?
2021. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!