Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám állandóan rám akarja...

Anyukám állandóan rám akarja erőltetni, hogy barátkozzak az egyik osztálytársammal. Már többször megmondtam neki, hogy az az illető nem szimpatikus nekem, nem utálom őt, de nem szeretnék vele jobban megbarátkozni. Mit csinálhatnék, hogy abbahagyja?

Figyelt kérdés
A múltkor pl.: írt az illetőnek az én telefonomról egy üzenetet, amiben az én nevemben elhívta hozzánk sütizni... Ez normális?

2021. ápr. 4. 19:07
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
96%

19-es.

Szerintem az anyukának így a legjobb megfelelnie a felettesének.

2021. ápr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

17- es, raktam már kódot a telefonomra, de anyukám elkezdett balhézni velem, hogy mit gondolok magamról, meg, hogy mégis miért csinálom ezt stb... De most már nem érdekel, rakok kódot a telefonomra és kész. 18- as én szeretnék sokat lenni a barátaimmal, de anyukám ezt is ellenzi arra hivatkozva, hogy miért nem segítek inkább neki a háztartásban ahelyett, hogy találkozgatok a barátaimmal. Egyébként van tesóm, de nagyon nagy köztünk a körkülönbség, én 17 vagyok, ő pedig 28, már van felesége, külön házban lakik és nem tartja velünk a kapcsolatot.

Márcsak azért is nem értem anyukámat, mert nem gondolkodik logikusan, hiszen ha nem enged el a barátaimmal kb. soha, akkor csoda, hogy nem élek közösségi életet?

2021. ápr. 4. 19:39
 23/45 A kérdező kommentje:
19- es értem én, de szerintem ez akkor is szörnyű...
2021. ápr. 4. 19:40
 24/45 anonim ***** válasza:
100%

"anyukám elkezdett balhézni velem, hogy mit gondolok magamról, meg, hogy mégis miért csinálom ezt stb..."

Anyukádnak van saját telefonja?

2021. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
80%
Ennis voltam hasonló cipőben, legyél kedves az osztálytarsaddal, lehet nincsenek barátai és xy anyukája nagyon aggódik és végül már csak ezt tudta “kitalálni”, olyan gonoszak a gyerekek főleg kozepsuliban, lehet elveszett és csak egy kis mosolyra, kedvességét van szüksége... persze ha neked nagyon nehezemre esik akkor nem kell erőltetni
2021. ápr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Persze, van, kódja is van.
2021. ápr. 4. 19:47
 27/45 Savlekotő ***** válasza:
93%

ő pedig 28, már van felesége, külön házban lakik és nem tartja velünk a kapcsolatot.

Meg se lepődők... Őrül hogy kijutott anyádtól..

2021. ápr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
25- ös, nem éppen ellenkezőleg, annak az illetőnek rengeteg barátja van, a legnépszerűbb ember az egész suliban, ő az a tipikus gonosz, népszerű csaj, aki konkrétan lesz*r mindenkit, velem pedig lenézően, jópofizva beszél. Nagyon nem szimpi nekem.
2021. ápr. 4. 19:49
 29/45 anonim ***** válasza:
91%

mondd/ írd neki ezt a svéd gyerekverset:

[link]

Ingrid Sjöstrand

A FELNŐTTEK FURCSÁK NÉHA


A felnőttek

furcsák néha.


Azt hiszik,

elég összeterelni

két "alkalmas korú" gyereket,

és a két gyerek

automatikusan jó haver lesz.


Szeretném összeterelni

papát

találomra egy "alkalmas korú"

bácsival

és megnézni, összehaverkodnak-e

- biztosan nem akarna

engem se többé összeterelni

Ulla-Gullával például.

Sokkal szívesebben játszom

Lill-Pärával,

pedig Lill-Pära kis tökmag,

de ugyanazt szereti

és uganazt utálja, mint én

- Ulla-Gullát például.

2021. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
29- es, ezt tuti megírom neki, kíváncsi vagyok mit reagál majd. 😅
2021. ápr. 4. 20:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!