Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám állandóan rám akarja...

Anyukám állandóan rám akarja erőltetni, hogy barátkozzak az egyik osztálytársammal. Már többször megmondtam neki, hogy az az illető nem szimpatikus nekem, nem utálom őt, de nem szeretnék vele jobban megbarátkozni. Mit csinálhatnék, hogy abbahagyja?

Figyelt kérdés
A múltkor pl.: írt az illetőnek az én telefonomról egy üzenetet, amiben az én nevemben elhívta hozzánk sütizni... Ez normális?

2021. ápr. 4. 19:07
1 2 3 4 5
 41/45 Savlekotő ***** válasza:
100%
Sajnálom,részvétem,anyád lehet ettől ilyen most,pszichológus kéne neki,mert te leszel az áldozata az ő lelki problémájának..
2021. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Már rég túltette magát ezen szerencsére, sokáig járt pszichhológushoz is. Egyébként ez az egész őrület tavaly kezdődött, azelőtt nem volt semmi ilyesmi...
2021. ápr. 5. 17:20
 43/45 Savlekotő ***** válasza:
100%
És mi történt tavaly?
2021. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Semmi különös. Akkor kezdett anyám írogatni ennek a nem szimpi illetőnek, pedig már előtte is az osztálytársam volt.
2021. ápr. 5. 17:32
 45/45 anonim ***** válasza:
82%
miert akarja, hogy osszebaratkozz vele?
2021. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!