Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám állandóan rám akarja...

Anyukám állandóan rám akarja erőltetni, hogy barátkozzak az egyik osztálytársammal. Már többször megmondtam neki, hogy az az illető nem szimpatikus nekem, nem utálom őt, de nem szeretnék vele jobban megbarátkozni. Mit csinálhatnék, hogy abbahagyja?

Figyelt kérdés
A múltkor pl.: írt az illetőnek az én telefonomról egy üzenetet, amiben az én nevemben elhívta hozzánk sütizni... Ez normális?

2021. ápr. 4. 19:07
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
71%
Anyád email címével és telefonszámával iratkozz fel egy meleg társkeresőre... le fog szokni arról, hogy más nevében sms-t írjon
2021. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
31-es, adom! Biztos jó tanulság lenne neki... Felejthetetlen...
2021. ápr. 4. 20:39
 33/45 anonim ***** válasza:
88%

De mi az hogy nem enged el?

Mi az oka? Az én fiam 15, oda megy ahova akar. Nem is értem, eszembe nem jutna hogy ne engedném el haverokkal. Bár nálunk ez 0 éves korától így volt.

2021. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
#26, akkor miért akarja használni a Te telefonodat IS? Vagy "csak" leellenőrizni, hogy Te mit csinálsz?
2021. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

33- as, gőzöm sincs, miért nem enged el... Pedig én tényleg szívesen mennék a barátaimmal ide- oda.

34- es, igen, valószínűleg csak leellenőrizni akar, amivel nem is lenne gond, akkor ha csak megnézné mondjuk pár üzimet, amik nem olyan személyesek, és aztán már le is tenné a telefonom. De ő nem áll meg itt, ha lát egy megválaszolatlan üzit, arra mindenképpen válaszolni akar és válaszol is az én nevemben, legalább odaírhatná, hogy xy anyukája vagyok, a lányom nem tud most válaszolni vagy valami ilyesmi, de hát ő még ezt sem teszi meg...

2021. ápr. 5. 07:51
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen anyukád van, később majd párt is ő akar keríteni neked.
2021. ápr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Ja, hát én is ettől félek...
2021. ápr. 5. 11:12
 38/45 Savlekotő ***** válasza:
83%
Törd össze a telód és szerezz egy dugit valakitől. Anyád nevében meg üzenj egy szex oldalon lehet ráférne és nem rajtad tölteni ki a frusztrációját. Felnőttől kérj segítséged anyád ugyanis beteg.. És csak rosszabb lesz.. Apád hol a francba van hogy nem tette még helyre?
2021. ápr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
Apámra nem emlékszem, 2 éves koromba meghalt.
2021. ápr. 5. 16:34
 40/45 A kérdező kommentje:
*koromban
2021. ápr. 5. 16:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!