Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám állandóan rám akarja...

Anyukám állandóan rám akarja erőltetni, hogy barátkozzak az egyik osztálytársammal. Már többször megmondtam neki, hogy az az illető nem szimpatikus nekem, nem utálom őt, de nem szeretnék vele jobban megbarátkozni. Mit csinálhatnék, hogy abbahagyja?

Figyelt kérdés
A múltkor pl.: írt az illetőnek az én telefonomról egy üzenetet, amiben az én nevemben elhívta hozzánk sütizni... Ez normális?

2021. ápr. 4. 19:07
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
89%
Anyádnak tetszik az a gyerek, nem tudok mást mondani erre az őrültségre. Így próbálja elcsalogatni hozzátok.
2021. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Kódold le a telefonodat.
2021. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
12- es jó ötlet, le fogom kódolni a telómat.
2021. ápr. 4. 19:25
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen esetekben valamilyen érdek miatt tolják ennyire a szülők a barátkozást. Az említett osztálytárs szülei esetleg tehetősebbek, vagy befolyásos pozícióban vannak?
2021. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmi lehet, mert annak az az illető, aki annyira szimpatikus anyukámnak, elég befolyásos szülőkkel rendelkezik, akik ráadásul anyukám felettesei, pontosabban az anyuka a felettese. Szóval lehet, hogy csak ezért csinálja ezt, de azért mégiscsak beteges és szánalmas, hogy egy szülő így kihasználja a gyerekét, nem?
2021. ápr. 4. 19:28
 16/45 A kérdező kommentje:
*mert az az illető
2021. ápr. 4. 19:28
 17/45 anonim ***** válasza:
74%
Ugyan, melyik mai gyerek nem jut el oda az első három percben, miután kézbe vette a telefont, hogy bármi kódot rakjon rá?
2021. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Lógj többet a haverokkal, nem normális hogy anyukád erőltet barátságokat. Tesód van? Gondolom nincs mert akkor szoktak ilyen erőszakosak lenni a szülők. Ha van, vele meg tudod ezt beszélni? Ő mit szól ehhez?
2021. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
91%

14/17-es vagyok! Szerintem ülj le anyukáddal beszélgetni és kérdezd meg, hogy miért akarja ennyire, hogy a felettese gyerekével barátkozz.Van más módja is annak, hogy jó benyomást tegyen.


Amúgy szerintem azzal nincs semmi gond, hogy őszintén megmondod, hogy nem szimpatikus az illető neked.

2021. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 Savlekotő ***** válasza:
97%
Akkor simán fel használna és le vagy tojva,később meg kő gazdag pasit fog rád erőszakolni h ő is jól járjon..
2021. ápr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!