Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy elfogadja...

Mit tegyek, hogy elfogadja végre, hogy cigizek?

Figyelt kérdés

Szóval 20 éves fiú vagyok, mivel még tanulok, ezért még szüleimmel élek.

Se anyám se apám nem cigizik.

Sajnos nekem sikerült rászoknom...

Anya ezért rettentően dühös rám, tiltani akar a barátaimtól (ezt úgy értsétek, hogy nem jöhetnek le hozzám), elveszi az összes pénzem...

Egyszerűen már teljesen kivagyok tőle.

Tudom, hogy ezzel nekem csak jót szeretne, de szerintem nem ez a megoldás, ahogy viselkedik velem.

Egyszerűen képtelen elfogadni, ezért zsarolásokba viszi az egészet.

Hiába ülök le vele megbeszélni, akkor sem enged.


2021. ápr. 7. 00:06
1 2 3 4 5
 1/43 Savlekotő ***** válasza:
43%
Ne cigivel lázadj 20 évesen anyuci kontrollja ellen,nem 17 vagy lol,költözz,pénz meg számlára ,mi az h elveszi? Állj már ki magadért sejtem h itt sincs normális apa minta ha anyun van a nadrág..
2021. ápr. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:
80%
Ismered a mondást "amíg az én kenyeremet eszed". Igazából azt kell mondanom, hogy bár az én szüleim csinálták volna ezt. 17 éve szoktam rá a koleszban. Egy rossz szót se szóltak. Pedig jó lett volna. Elbxsztam már vagy 4 millát cigire. Ugyan kondizok és elég nagy súlyokat tudok felemelni, de olyan sokat cigizek, hogy az állóképességem a béka segge alatt van. Nem tudok lefutni 1km-t egyhuzamban. És elég szánalmasnak érzem magam amikor azt mondom, hogy ideje letenni a cigit holnaptól kezdem... Aztán felkelek reggel és rá 2 órára remegő kézzel gyújtom meg a cigit. De te tudod. Ha a családod sem tud meggyőzni, hogy fxszságot csinálsz akkor ki vagyok én hogy meggyőzzelek. Sok sikert... Mármint ezt a üzenem a szüleidnek.
2021. ápr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

Apám mivel katona, ezért alig van itthon...

Most is kint van félévre Afgánban.

2021. ápr. 7. 00:18
 4/43 anonim ***** válasza:
89%

Miert engedne?

Nem olcso a cigi,evrol-evre dragul es nehez leszokni.

Semmi jotekony hatasa nincs,csak art.

Tisztaban vagyok vele,hogy valaki 90 evesen is szivja es kutya baja,de akkor is adsz egy “mergezest” a szervezetnek.

Arrol nem beszelve,hogy valoszinuleg nem a sajat penzedbol veszed a cigit,hanem abbol amit o ad,hogy ne ehezz.


Ne haragudj,hogy igy neked alltam ezzel. Tudom,hogy a kozosseg elegge befolyasolni tudja az embert,de a dohanyzas mellett semmi,de semmi nem szol.

Kollegista voltam,rengeteget jartam

bulizni es egyetemi eletet is eltem. Korulottem levok 80%a szivta a cigit. En nem szoktam ra,megis sikerult beilleszkednem,baratkoznom. Nem ettol leszel meno csavo.

Anyudnak adok igazat es jobb lenne ha belatnad te is,ahelyett,hogy megerositest keresel itt.

2021. ápr. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 Savlekotő ***** válasza:
55%
Cigi pénzből inkább albérletre költsd.. 12 évesként kezel pedig felnőtt férfi vagy elvileg..
2021. ápr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
82%

Egyszeruen keptelen vagy elfogadni, hogy anyad keptelen elfogadni, hogy te cigizel.

Miert cigizel? Olyan tarsasagba keveredtel, ahol ez elfogadott, esetleg meg menonek is szamit? El vagy maradva.

A mai korban sikk minden ami termeszetes, egeszseges, fitnesz wellnes,aerobik,turazas, egeszseges etkezes,stb.Ahol en elek es ahol meg delutan van, csak a legaljabb emberek dohanyoznak,ugy neznek rajuk, mint a legigenytelenebb emberekre, mert akit ennyire nem erdekli az egeszsege, hogy dohanyzik, annak mindegy, milyen alapotban vannak a fogai, miyen a lehelete, milyen a tudeje stb.

Meg fiatal vagy, meg megvaltozhat az eletszemleleted az egeszseges eletrol, meg viszonylag konnyu leszokni, igazodj a mai vilaghoz, szokj le rola egyik percrol a masikra


Lepontozhatsz, mert nem arra hajtok.Abbol tudni fogom mit hataroztal.

2021. ápr. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Hogy őszinte legyek, eddig nem nagyon cigiztem... sőt szinte egyáltalán nem.

Aztán életemben először, csalódtam egy óriásit, és ezért a cigihez nyúltam...

Amit nem akarok sokáig csinálni, csak ebben a nehéz időszakban.

Ez a Covid is teljesen betett...mert még suliba jártam sose gyújtottam rá.

2021. ápr. 7. 00:34
 8/43 Savlekotő ***** válasza:
57%
Lehet azért cigizel mert tudat alatt anyád ellen lázadsz aki azt hiszi 12 éves vagy,szobafogság stb. Tedd le a cigit a pénzből meg lépj le.
2021. ápr. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
81%

Ne légy már ilyen gyenge sz.r , akivel csak úgy megtörténnek dolgok. Úgy beszélsz, mintha nulla ráhatásod volna az eseményekre. Mi az, hogy 'sikerült rászoknom'? Jó, hogy nem már "véletlenül rászokódtam".


Lehet, hogy meglep amit most mondok, de egy szerelmi csalódás nem a legdurvább saller, amit dobhat a gép , és tudod, ezek nem várják ám meg míg az első után felállsz, hanem záporozhat rád akkor is, amikor még kvázi ki vagy ütve a korábbi találattól.


Pl. a szóban forgó illetőt kirúgták 9 év után, majd rá 1.5 hónapra meghalt a végstádiumú szülője, aztán karambolozott a munkaeszköznek használt autójával, és jött egy tumor-gyanú nála is.(akkor negatív volt, nem tudom ma milyen, még él, 7 éve volt) bónuszként a házassága is tönkrement. Neki mit kellett volna tennie? Alkohol? Drog? Hanyadik találattól gondolnád jogos eszköznek a heroint?

2021. ápr. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
48%

6, ??? XD miert a fiu tehet arrol hogy katona az apja?

az meg hadd legyen mar maganugy ki mennyit cigizik.. foleg ha sajat penzbol van es nem bent a hazban szívja. mondom ezt ugy, hogy sosem cigiztem, utalom az egeszet, ertelmet nem latom, de ha tiltanam vkinek tok felesleges lenne. foleg hogy nem egy 13 eves gyerekről van szo, akinek tiltani kelljen meg aki azert csinalja mint a tobbi.. elérkeztünk megint oda, ahol csak az álszent gyakorizók valaszolgatnak..

2021. ápr. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!