Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy elfogadja...

Mit tegyek, hogy elfogadja végre, hogy cigizek?

Figyelt kérdés

Szóval 20 éves fiú vagyok, mivel még tanulok, ezért még szüleimmel élek.

Se anyám se apám nem cigizik.

Sajnos nekem sikerült rászoknom...

Anya ezért rettentően dühös rám, tiltani akar a barátaimtól (ezt úgy értsétek, hogy nem jöhetnek le hozzám), elveszi az összes pénzem...

Egyszerűen már teljesen kivagyok tőle.

Tudom, hogy ezzel nekem csak jót szeretne, de szerintem nem ez a megoldás, ahogy viselkedik velem.

Egyszerűen képtelen elfogadni, ezért zsarolásokba viszi az egészet.

Hiába ülök le vele megbeszélni, akkor sem enged.


2021. ápr. 7. 00:06
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
90%

28-as, havi 45 ezer forint az éves szinten 500 ezer, 10 év alatt 5 millió mostani reálértéken. Én azóta dolgozok és spórolok, nem b*szom el másra a pénzt, amit meg tudok takarítan és igencsak sz*rul érezném magam, ha most 5 millióval több hitelem lenne a házamon. Vagy nem lenne kocsink. Sőt, 5 millióból megvan egy terasz+kocsibeálló+kerítés. Vagy 10 év alatt minden évben egy jó kis nyaralás.


Azért nehogy azt állítsuk már, hogy mindegy az a havi 30-45 ezer forint..

2021. ápr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Köszi 30# ez még lemaradt.
2021. ápr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Nekem szüleim cigiztek. Mégis volt kocsink, garázsunk, szép házunk, és a mai napig mennek nyaralni is.
2021. ápr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
33-as, mert lehet, hogy ők tehetősebbek voltak. A példa arra vonatkozik, mikor két hasonló jövedelmű családról beszélünk, arra hülyeség azt mondani, hogy esetükben nem jelent semmit az a havi 30-45 ezer forint különbség.
2021. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm cigipénzből vett autót. Sosem cigarettázott, de azt a pénzt félrerakta :D
2021. ápr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
A dohányzás ma már luxus. Kinek a pénzéből cigizel?
2021. ápr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
amúgy senki nem kérte hogy rendezzetek el a csávó pénzügyeit. szep is lenne, belepofazni abba hogy ki mire b@ssza el a pénzét, valaki cigire, valaki piára, valaki ruhára, játékokra stb. közötök? meg az anyjanak koze? ha sajat pénz, akkor akar az ablakon is kidobalhatom... Jezus. sokkal stresszmentesebb eletetek lenne, ha a sajat dolgotokkal foglalkoznatok
2021. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Utolsó, nekem az jött le, hogy a szüleitől kapja a pénzét.
2021. ápr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
akkor azert lehet en is beleszolnek, mint anyuka. de ha a sajat pénze, akkor o dolga mit csinal vele. valaki pazarol, vki megtakarít.. es? nincs közünk hozza.
2021. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Eljárok diákmunkára, szóval van miből költenem, és nem nem anyuci pénzéből veszem a cigit.
2021. ápr. 7. 17:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!