Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy elfogadja...

Mit tegyek, hogy elfogadja végre, hogy cigizek?

Figyelt kérdés

Szóval 20 éves fiú vagyok, mivel még tanulok, ezért még szüleimmel élek.

Se anyám se apám nem cigizik.

Sajnos nekem sikerült rászoknom...

Anya ezért rettentően dühös rám, tiltani akar a barátaimtól (ezt úgy értsétek, hogy nem jöhetnek le hozzám), elveszi az összes pénzem...

Egyszerűen már teljesen kivagyok tőle.

Tudom, hogy ezzel nekem csak jót szeretne, de szerintem nem ez a megoldás, ahogy viselkedik velem.

Egyszerűen képtelen elfogadni, ezért zsarolásokba viszi az egészet.

Hiába ülök le vele megbeszélni, akkor sem enged.


2021. ápr. 7. 00:06
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
9%

azert csinalja, mert a tobbi*


Savlekoto, te meg ne itt eld ki magad minden kerdes alatt. ugy teszel mintha a cigi egy milliós tétel lenne, es aki leteszi, az rogton tud abbol a penzbol albiba menni xd..

2021. ápr. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
81%
Erről az egész cigizésről te magad is negatívan írsz. Ha tudod, hogy rossz, akkor miért csinálod? Ne anyukád miatt szokj le, hanem magad miatt.
2021. ápr. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
78%
Légy értelmes, és ne cigizz..
2021. ápr. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 Savlekotő ***** válasza:
35%
Hát pedig drága a bagó és sajnos családok elfüstölik azt amit a gyerekre kéne költeniük,a kérdező meg 20 évesen ne a cigivel akarjon felnőttet játszani,miközben anyuci kisfiunak nézi akit eltilt a haveroktól,meg férj pótléknak. Mai nők meg meg vannak zavarodva és a gyerekeiket nyomorítják,de a férfit ki pöckölik a képletből..
2021. ápr. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
27%

Sok sebből vérzik a dolog, de a képlet vége ez. A férjek mennek a levesbe, a nők meg frusztráltan helikopterkednek és bsztatnak mindenkit, aki lentebb van a tápl. láncban.


Cigizz, ha jól esik. Jobb, mintha drogoznál vagy innál vagy játékgépeznél végülis. Majd ha elég eszed lesz, magadtól fogsz küzdeni azért, hogy abbahagyd. Anyád nem lehet okos helyetted. Rossz lehet tehetetlenül nézni ahogy károsítod magad, ezt a részt megértem. De a többit sajnos nem. Se téged, se őt.

2021. ápr. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
83%
Sikerült rászoknod. Hát akkor most szokjál le róla!
2021. ápr. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
83%

A cigi csak a leggyökerebb néprétegekben számít menőnek, a stressz csillapítására meg a legócskább megoldás.

Helyette járj el pl. futni, az sokkal olcsóbban kijön: kb. egyszeri kiadás egy jó futócipő; és nem pillanatnyilag csillapítja a stresszedet, hanem tartósan. Az egészségednek pedig nem árt, hanem használ.


Azt meg, h ki jöhet be anyád lakásába, ő határozza meg. Lázadni meg cigizéssel a dedó színvonal.

2021. ápr. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
71%

Én biztos kibaxnálak cigistől mindenestől.

Én nem tűröm a lakásban azt a bűzt, a ruháidat mosni...stb.

Felőlem azt csinálsz amit akarsz, csak nem az én házamban.

Költözz el ha nem tetszik valami.

2021. ápr. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
76%

Gondolj bele: társkereséskor a lehetséges partnerek 70%-a máris nemet fog rád mondani, csak azért, mert dohányzol. A barátnőim egyike se tolerálja (én se), ha füstölnek körülötte(m).

Megéri elszalasztani egy jó párkapcsolatot azért, mert te inkább mérgezni akarod magad?

Semmi érvet nem tudsz felhozni, hogy miért cigizel azon kívül, hogy rászoktál. Akkor szokjál le. Megnyugtat? Sportolj, az is meg fog.

Ha én tanácsot kérnék tőled, mert rászoktam például a patkányméreg nyalogatásra, mert volt egy csalódásom, mit mondanál nekem?

2021. ápr. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
81%
Miért az a válasz a legkisebb konfliktusra is, hogy költözz el?
2021. ápr. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!