Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy magyarázzam el a kisfiamn...

Hogy magyarázzam el a kisfiamnak, hogy hol van az anyja?

Figyelt kérdés

4 éves lesz, néhány hetes kora óta egyedül nevelem, a barátnőm hirtelen se szó se beszéd eltűnt az életünkből, azóta nem tudok róla semmit. Azóta mindent megteszek, hogy jó élete legyen és ne vegye észre a hiányát. Viszont az utóbbi időben egyre többször kérdezi, hogy neki miért nincs itt az anyukája. Én meg nagyon nem tudok mit mondani, nehéz ezt megfogalmazni. Teljesen tanácstalan vagyok. Erre a kérdésre mi a legjobb válasz?

32F



2021. ápr. 16. 16:38
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
85%

Én a megfelelő hatósággal azért csak megkerestetném, hogy legalább gyerektartást fizessen.

Valószínüleg úgysem akarja látni, de a pénz azért mindig jól jön.

2021. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

Jó ötleteket adtok, szerintem be fog válni.

Ami meg a gyerektartást illeti, engem teljesen hidegen hagy, hogy fizet vagy nem fizet. Ha a gyerekét nem keresi, akkor a pénze se kell.

2021. ápr. 16. 17:15
 13/46 anonim ***** válasza:
92%
Abban biztos vagy, hogy életben van, nem került bajba, "csak" lelépett?
2021. ápr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
87%
kérdező, az a pénz nem a tiéd, hanem a gyereké. Ne dobd ki az ablakon már azt ami jogosan megilleti a kicsit, akkor se ha nem szorultok rá. Más kérdésnél is írtam: akkor tedd be egy számlára neki, jó lesz lakásalapra a gyereknek, hogy könnyebben induljon az életben.
2021. ápr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
96%

Egyébként hatósági ügy is lett belőle, vagy csak te próbáltad keresgélni a közösségi oldalakon, ismert elérhetőségein, és kérdezgettél a barátoknál?

Nekem elég fura, hogy úgy eltűnik, hogy senki nem tud róla, én akkor már kerestetném a menyasszonyomat, legfeljebb azt mondja, hogy nem akar találkozni velem, de legalább tudom, hogy magától tűnt el.

Meg egy ember azért nem szűnik meg hirtelen létezni, ha mást nem a rendőrség közli veled, hogy nem akar találkozni.

2021. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Szerintem életben van nem hiszem hogy bűncselekmény áldozata lett. Meg akkor értesítettek is volna.
2021. ápr. 16. 17:26
 17/46 anonim ***** válasza:
95%
A cuccait amúgy magával vitte, vagy ott hagyta nálad?
2021. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
17:23, egyik napról a másikra hagyott itt mindent, a barátai se értették miért csinálta ezt. Rendőrséggel nem kerestettem, harag nincs bennem, csak csalódott vagyok, hogy egyedül maradtam.
2021. ápr. 16. 17:28
 19/46 anonim ***** válasza:
91%
De miért nem keresteted? Ha ez nem kamu és tényleg eltűnt, nem biztos , hogy önszàntàból tette. Plusz a gyerek miatt is fontos, a gyàmügy ugyan úgy felteszi a kérdést, hogy jelentetted e az eltünèst, nem fogják dijazni, hogy nem.
2021. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
96%
Fura, hogy fel sem merült benned, nem önszántából van távol. Ha jól értem, nem hagyott üzenetet hátra, nem cuccolt össze, csak hirtelen nem jött haza?
2021. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!