Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy magyarázzam el a kisfiamn...

Hogy magyarázzam el a kisfiamnak, hogy hol van az anyja?

Figyelt kérdés

4 éves lesz, néhány hetes kora óta egyedül nevelem, a barátnőm hirtelen se szó se beszéd eltűnt az életünkből, azóta nem tudok róla semmit. Azóta mindent megteszek, hogy jó élete legyen és ne vegye észre a hiányát. Viszont az utóbbi időben egyre többször kérdezi, hogy neki miért nincs itt az anyukája. Én meg nagyon nem tudok mit mondani, nehéz ezt megfogalmazni. Teljesen tanácstalan vagyok. Erre a kérdésre mi a legjobb válasz?

32F



2021. ápr. 16. 16:38
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
84%

Ne hazudozz, mondd el neki őszintén, hogy az anyja lelépett.

Persze gyereknyelven, kiemelve, hogy nem az ő hibája.

2021. ápr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
81%

De az nekem is furcsa, hogy se te, se anyjáék, se a barátok nem kerestették.


Nyilván, joga van megtagadni az új címe kiadását a családtagoknak (ha a rendőrség megtalálja), de legalább annyit tudnátok, hogy életben van.


Ami pedig számomra hihetetlen, hogy a KEDVENC karkötőjét ott hagyta. Nekem ALAP, hogy a kedves ékszert magammal viszem, akár egy dobozban, de én pl a kedvenc ékszereimet le sem veszem magamról.

2021. ápr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
70%
A KEDVENC karkötőjét vitte, mást nem igazán. Ebből az következik, hogy eltűnni akart, nem meghalni ment el. Szóval valahol él, de nem akar kontaktot.
2021. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
91%
Azért ez elég furcsa...lehet, hogy baja esett....hogy nem jutott eszetbe kerestetni???
2021. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom,hogy őszintének kellene legyél. Minél tovább húzod annál jobban fogja érdekelni és annál nehezebb lesz neked.

Az ő nyelvén őszintén meséld el mi történt. Tudod jól,hogy a gyerek nem hülye.

Látja a társait meg a sok anyukát ő neki meg apa van és kiváncsi. Lehet érdemes lenne felkeress egy gyermekpszihológust,hogy segítsen szerinte hogyan a leg kíméletesebb ezt elmondani.

2021. ápr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
37 es válaszoló tanácsát fogadd meg kérlek!
2021. okt. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!