Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy magyarázzam el a kisfiamn...

Hogy magyarázzam el a kisfiamnak, hogy hol van az anyja?

Figyelt kérdés

4 éves lesz, néhány hetes kora óta egyedül nevelem, a barátnőm hirtelen se szó se beszéd eltűnt az életünkből, azóta nem tudok róla semmit. Azóta mindent megteszek, hogy jó élete legyen és ne vegye észre a hiányát. Viszont az utóbbi időben egyre többször kérdezi, hogy neki miért nincs itt az anyukája. Én meg nagyon nem tudok mit mondani, nehéz ezt megfogalmazni. Teljesen tanácstalan vagyok. Erre a kérdésre mi a legjobb válasz?

32F



2021. ápr. 16. 16:38
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
92%
Hát nekem gyanús ez a történet.
2021. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
88%

Akkor mégis, honnan tudod, hogy nem bűncselekmény áldozata lett?

Elvitt magával cuccokat?


Amúgy a helyedben elmondanám a fiamnak, hogy az anyukája nem állt készen arra, hogy rendesen neveljen egyereket, ezért rádbízta a dolgot, mert úgy gondolta, így lesz a legjobb a kisfiúnak. Ennyi. Ha még pluszba kérdez, akkor őszintén válaszolsz és igyekszem minnél semlegesebben leírni neki az anyját.

2021. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
De összecuccolt, üzenetet nem hagyott, de a kedvenc karkötőjét viszont igen. Sajnálom hogy zavarosnak tűnik, de nehéz erről írni, mert bár harag nincs bennem, de egyáltalán nem jó emlékem ez.
2021. ápr. 16. 17:37
 24/46 anonim ***** válasza:
91%

Legkésőbb az iskokai beiratkozásnál szükség lesz rá, hogy rendezve legyen a szülők kérdése. Gondolom más iskolában is úgy van, hogy a beiratkozási papírokat mindkét szülőnek meg kell jelennie és alá kell írnia illetve hivatalos papír kell róla, hogy te vagy a gyerek kizárólagos gondviselője.

Ovi beiratkozásnál nem volt gond?

2021. ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Nem, mivel még pár hónapos korában apai elismerő nyilatkozatot tettem. Nem lepődtek meg az óvodában, láttak már egyedülálló apukát.
2021. ápr. 16. 17:47
 26/46 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy majd egy napon beállit,sohasem lehet tudni.
2021. ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
91%
Szülei se kerestették?
2021. ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
95%
#27, írta a kérdező, hogy nem volt velük jó a kapcsolat. Lehet, hogy nem is érdekli őket.
2021. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
94%
Akkor sem ártott volna bíróságra menni gyerektartás végett. Az jár a fiadnak.
2021. ápr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nem kerek ez a történet. Eltűnik egy személy, egy pár hetes gyerek anyja és a családja, a gyereke apja, a barátai nem kerestetik, nem jelentik be a rendőrségen, hogy eltűnt???

Hogy is van ez???

Bocs, de egyszerűen nem hiszem el, hogy ezt olvasom! Ha a gyerekem apja nem adna életjelet magáról 2 nap után, biztosan keresném őt és ha senki nem tudna semmit róla, azonnal bejelenteném az eltűnését a rendőrségen! Mondom ezt úgy, hogy majdnem 3 éve elváltunk, de mi mindennap beszélünk egymással a közös gyermekünk és a jóviszony érdekében! Szóval valahogy nekem sántít ez a sztori!

2021. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!