Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elküldenétek a most érettségiz...

Elküldenétek a most érettségizett gyereketeket dolgozni a nyáron, ha a környéken nincs jó lehetőség, és anyagilag sem vagytok rászorulva, de egész nap csak otthon ül?

Figyelt kérdés
Lehet menni: kfc, gyár reggel 6-tól (busz miatt 4:30-as kelés), vendéglátás, de az augusztus 31-ig, oda már nem akar, mert egyetem, gólyatábor, és nem jöhet el hamarabb. Online oktatás alatt semmit nem csinált, szerinte "depressziós" volt, pszichológushoz is járt. Egész nap gépezik a szobájában, de legalább kitűnőre érettségizett, egyetemre készül. Hagyjam, vagy elküldjem?
2021. jún. 7. 18:03
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
86%
Miért a gyerek kérte, hogy megszülessen? Szerintem nem. Ha már megszületett, nem lehet, hogy amíg nem keresőképes felnőtt, addig eltartják ha nem okoz anyagi gondot? Miért fáj ez neked? Mert neked nem adatott meg?
2021. jún. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
94%
Nanana allj! Milyen huszonéves? 18 ebes gyerekről van szo, aki frissen érettségizett, úton van az egyetem, aztan a diploma felé. Tanulnia kell majd akkor kemény 3-4-5-6 évet, mégha a büfé szakokat nezzuk, ott is sokat kell tanulni, es arrol meg szo nem volt hogy majd akkor nem fog dolgozni. Annyi van, hogy 12 évnyi iskolábajárást szeretni kipihenni par hétben. Neked ez miert faj ennyire, irigykedsz? Elárulom ez a normalis, es akik megtehetik, azok tegyék is. Én sem fogom a gyerekemet munkába “kuldeni” ha jol élünk, es tanul mellette. Te már elmentél nagyon egy masik irányba ezzel az otthon jatszogatassal..
2021. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
87%

Ezek szerint, ha egy gyerek kitűnőre érettségizik és egyetembre megy akkor minden esetben el kell küldeni valami rabszolga melóra, hogy az egész nyarat végigdolgozza minimálbérért...

Mert ugye a kettő között nincs átmenet, vagy dolgozik vagy ha nem akkor el van tartva... Nyilván aki ilyen jó tanuló és egyetemre megy azt el kell tartani élete végéig...?

De én ezek szerint rossz szülő lennék, hogy a gyerekemet ilyen jegyek alapján nem küldeném dolgozni

2021. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
5%

Azért mert érettségizett, még nem kéne a semmittevésbe tengetni a nyári szünet napjait.

Egy kis diálmunkába nem fog belehalni.

És mit szóljon az, aki egy életen át 3 műszakozik gyárban.

Jobb ha ő is megtanulja hogy mi a munka, nehogy negyven évesen diplomával járjon úgy, hogy életében nem végzett alja munkát, mert még járhat úgy hogy rá lesz szorulva.

2021. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
14%
Hát én nem látom sehol, hogy 18 éves lenne, de mindegy
2021. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
93%
Kedves 36-os válaszoló, azért nem tudod, hogy már betöltötte a 18-at, mert te nem érettségiztél. :D
2021. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
88%
Azert mert valaki ugy alakította az eletet, hogy 3 műszakban kell dolgoznia, arrol miert mas tehet es miert kene masnak is azt csinálnia? Na ezzel elarultad, hogy csak irigy vagy, titokban te is erre vágysz, csak sajna nem kaptad meg. A munka meg szerintem nem épp a gyári melónál kezdodik, de oké. Persze az is munka, de miert mindig a legszelsosegesebb dolgokat kell felhozni? Ha valaki irodába dolgozik azzal nem tudja megtanulni mi a munka?
2021. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
10%

Kedves 37!


Ha ha ha. Kva vicces vagy. Lehet a drága gyermek épp 20 éves is.

2021. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
28%
#35 igazi győztes hozzáállás 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2021. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
12%
37, a kedvedért, mint gyengécske kedveert: "Nanana allj! Milyen huszonéves? 18 ebes gyerekről van szo, aki frissen érettségizett,..." Lehet huszonéves is
2021. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!