Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ugyanúgy tudnátok szeretni a...

Ugyanúgy tudnátok szeretni a párotok előző házasságából született gyerekét (18 éves a gyerek), mint a saját gyereketeket (most fog születni jövőhónapban)?

Figyelt kérdés
A párom nekem kijelentette, hogy nem szerethetem jobban a kicsit, mint az ő gyerekét. Meg a naggyal ugyanúgy foglalkozni kell, mint a kicsivel.
2021. jún. 23. 09:32
 101/136 anonim ***** válasza:
97%
"Eddig elvolt, feküdt mellette és semmit nem csinált." És ez a te férjed, akinek néhány hét múlva gyereket fogsz szülni???
2021. jún. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/136 anonim ***** válasza:
89%

Te most így fél 10 és negyed 1 között döntötted el, hogy otthagyod a férjedet (akivel közös hiteletek meg házatok van)? Vagy ezt már eddig is tudtad, de akkor minek tetted itt fel a kérdést? (És mellesleg képes vagy egy vadidegen gyerekét kihordani, megszülni, felnevelni úgy, hogy még a gyerek másik felét, tehát az apját, akinek elvileg a szeretete miatt mentél bele a lombikprogramba is kiiktatod az életedből?)

Hát ez most vagy tényleg kamu vagy elképesztően nem tudsz észszerűen élni!

2021. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/136 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy kiiktatom az életéből. Bármikor láthatja. Nem most egyik percről a másikra döntöttem el. De nem normális dolog hogy cselédnek tart ő is ,meg a gyereke is. Mi lenne a következő lépés ? Ha nagyobb lesz a lány ő is cseléd lesz? Ha felnő meg majd eltartja a bátyát? És ne legyen neki se normális élete?
2021. jún. 23. 12:38
 104/136 anonim ***** válasza:
97%

Szóval összegezzük, van egy szar házasságod és a férjed fogyatékos gyerekének csicskázol 8 éve ,aztán ha ez nem lenne elég még akartál egy saját gyereket is,aztán most egyik napról a másikra elkezdett zavarni,hogy te ott gondozónőnek vagy nézve 1 hónappal a szülés előtt.

Erre mit is lehetne írni szerinted? Mindenki egye meg,amit főzött ?

Meg a felelős családtervezés kifejezés ugrott még be..

2021. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/136 anonim ***** válasza:
95%
109: jó az összegzés! :)))
2021. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/136 anonim ***** válasza:
97%
Nem most egyik percről a másikra döntötted el, hanem már korábban. (Egyébként nagyon helyesen, itt egyik válaszoló sem támogatja ezt a kapcsolatot.) De akkor minek kérdezted? És mért nem a gyerekvállalás, kölcsönfelvétel és házvásárlás előtt jöttél erre rá, pedig a helyzet már addig is ugyanez volt?
2021. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/136 anonim ***** válasza:
78%
Összevissza hadovál, már maga se tudja, hogy mit hazudott össze két-három oldallal ezelőtt... :-D
2021. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/136 anonim ***** válasza:
76%
Azért poén, hogy normális, egyszerű kérdésekre jó, ha jön 1-2 válasz, erre a kamura meg már több, mint száz cirka 4 óra alatt. Van igény a Maunika show-ra.
2021. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/136 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell ugyanúgy szeretni, de bánj velük hasonlóan
2021. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/136 A kérdező kommentje:
Na én itt lezárom ,neked 109 meg üzenem kedvesem hogy ez nem a Maunika show. De remélem leszel ilyen vagy hasonló helyzetben..... még mindig a normális embereknek köszönöm a választ ,a többiek meg bekaphatják. A gyerekem felnevelem egyedül normális körülmények között,tulajdonképp nincs szükség férfira hozzá ,hogy egy nő feltudja nevelni a gyerekét. Biztos valami himsoviniszta barmok vagytok sokan. Tehát ellehet menni a picsába mostmár. Normálisan feltettem egy kérdést és egyből én lettem a szar szemét. Mert minig a nő a köcsög. A férfi meg egy tökéletes ember ,ja a picsákat. Na hali
2021. jún. 23. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!