Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ugyanúgy tudnátok szeretni a...

Ugyanúgy tudnátok szeretni a párotok előző házasságából született gyerekét (18 éves a gyerek), mint a saját gyereketeket (most fog születni jövőhónapban)?

Figyelt kérdés
A párom nekem kijelentette, hogy nem szerethetem jobban a kicsit, mint az ő gyerekét. Meg a naggyal ugyanúgy foglalkozni kell, mint a kicsivel.
2021. jún. 23. 09:32
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/136 anonim ***** válasza:
35%
Gyanítom a kérdező benne van már a korban, kétségbeesett, a pasinak meg volt pénze lombikra, így vállalta a sérült gyereket. Egy időre. Én is úgy látom az volt itt a terv, hogy amint megvan a saját gyerek, a nagynak fel is út le is út.
2021. jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/136 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális kommenteket,annak aki rosszat kívánt ,hogy az én gyerekem is legyen sérült én nem kívánok semmit se jót ,se rosszat. Nem fogom magam mentegetni,én úgy érzem eddig mindent megtettem. Nem utáltam a gyereket,ha utáltam volna valszeg semmit nem tettem volna érte. De tudjátok mit akkor derül ki igazán minden ha megszületik a pici és akkor is ugráltatva leszek. Akkor fogom a picit összepakolok és lelépek,majd ha a férjem úgy gondolja hogy tud változtatni akkor vissza megyünk,ha nem be adom a vállást. Látni láthatja a picit ,de csak akkor ha normálisan eltudja látni.
2021. jún. 23. 10:51
 53/136 anonim ***** válasza:
97%

Nyilvánvaló, hogy a saját gyerkedet és másvalaki gyerekét nem lehet ugyan úgy szeretni, és az is, hogy az érzelmek táplálsa sem megy csak úgy parancs szóra. Sajnos ez nem a mi döntésünk.


Szerintem (amennyiben normális) az apuka inkább arra gondolt, hogy ne éreztesd egyik gyerekkel sem, hogy számodra az egyik jelentősen fontosabb a másiknál. Hogy a két gyereket igyekezd azonos bánásmódban részesíteni. Hogy ne legyen olyan pl. hogy a kicsi kap egy ugrálóvárat a születésnapjára míg a nagyobbik 1 sportszeletet amikor az ő születésnapja jön el. Hogy annak ellenére, hogy nyilván egy baba több törődést igényel, azért a nagyobbik se érezze azt, hogy elhanyagolják, ő csak egy mostohagyerek és sokadlagos a családban.

2021. jún. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/136 anonim ***** válasza:
36%
Mondom én, ki van ez már rég találva...
2021. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/136 anonim ***** válasza:
87%
Hát pont azért bántjuk (inkább felvilágosítjuk), 46-os, mert eltűrte, ami rossz neki, és mert ilyen körülmények közé vállalt egy saját gyereket.
2021. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/136 A kérdező kommentje:
:) a nagy mindig drága ajándékot kap ,xbox,laptop,úgy telo minden évben. Ja hozza teszem 27éves vagyok ,apuka 40 . És hozzá teszem ,nem apukának van pénze 3éve dolgozik csak. Én 18éves korom óta dolgozok.
2021. jún. 23. 10:54
 57/136 anonim ***** válasza:
90%
B_szod ez egyre rosszabb. XD 40 éves és 3 éve dolgozik, de a gyereknek minden évben új laptop meg telefon. Kezdesz belekavarodni a kamudba.
2021. jún. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/136 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, nem olvastam végig a kommenteket és a válaszaidat, szóval nem tudom, lenne-e segítséged, vagy fel tudnád-e nevelni egyedül. Szerintem lépjél, mert kiborulsz, és nem fogsz tudni ép lelkű gyereket felnevelni a mostani közegben. És a kicsin fog kicsapódni az egész (nem vicc, átéltem sajnos:(((((((((
2021. jún. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/136 anonim ***** válasza:
10%

Milyen fszerdő lett itt hirtelen XD

👁👄👁

2021. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/136 anonim ***** válasza:
83%
Ezek szerint eltartottad a férjedet, aki csak 3 éve dolgozik???
2021. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!