Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ugyanúgy tudnátok szeretni a...

Ugyanúgy tudnátok szeretni a párotok előző házasságából született gyerekét (18 éves a gyerek), mint a saját gyereketeket (most fog születni jövőhónapban)?

Figyelt kérdés
A párom nekem kijelentette, hogy nem szerethetem jobban a kicsit, mint az ő gyerekét. Meg a naggyal ugyanúgy foglalkozni kell, mint a kicsivel.
2021. jún. 23. 09:32
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/136 anonim ***** válasza:
93%

Akkora kamu ez a kérdés, mint ide Lacháza.... :-D


3 éve dolgozik egy 40 éves...? És addig mit csinált? Anyucikája pelusozta? :-D

2021. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/136 anonim ***** válasza:
93%
Tehát a 20as éveid elején összejöttél egy középkorú munkanélküli csávóval, és a beteg gyereke kiszolgálószemélyzete lettél, plusz még gyereket is szülsz neki. Ahamm... Ezek szerint te sem vagy százas fejben, a pasinak már ez előző gyerek is fogyi, a közös gyerek örülhettek ha nem fog nyáladzani.
2021. jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/136 anonim ***** válasza:
84%

Tehát a te pénzedből van kinyalva a 18 éves gyerek popója csillogósan fényesre, és még legyél is a cselédje, amikor amúgy a rendellenessége nem indokolja az ilyen szintű kiszolgálást. Ha az xboxot tudja használni, akkor egyszerűbb ételeket is meg tud csinálni, sőt, fürödni is tud önállóan.

Én a helyedben már rég megmondtam volna, hogy ez így eléggé kihasználás, ha szeretem a másikat, ha nem. Ezen vagy gyökeresen változtatunk, vagy elveszít engem.

Az egy dolog, ha valaki önhibáján kívül megszorul és tőled kér átmenetileg segítséget, egy párkapcsolatban ilyenkor segítjük a másikat. De azt, hogy a majdnem felnőtt fiának szükségtelen, drága ajándékokat vegyünk nem nevezném létszükségletnek. Azt a "férfi" ha tudja és akarja finanszírozza maga. De egy olyan "férfi" aki a fiatalabb párja fizetéséből kényezteti szükségtelen a saját (még csak nem is közös) gyerekét, az szerintem nem is igazán férfi.

2021. jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/136 anonim ***** válasza:
97%
Összefoglalva: Ez a kapcsolat nem életképes, a gyerek megszületése után a helyzeted nem jobb lesz, hanem rosszabb (kialvatlanság, időhiány, fizikai fáradtság, gyerekágyi depresszió, magány, idegesség a nagy miatt), pozitív folytatásra remény nincs, tehát inkább előbb, mint később, még a szülés előtt költözz, ha van hova.
2021. jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/136 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok. De gondoljon mindenki azt amit akar. :) Én csak kíváncsi voltam az emberek veleményére. Köszönöm a normális kommentelőknek, azoknak akik meg itt engem hibáztatnak azoknak üzzenem ,hogy nektek is köszi,meg tanultam megint hogy vannak emberek akik emberségből megbuktak. :) Igen minden új a gyereknek ,mert én jól kerestem,meg félre raktam. Voltam olyan hülye rájuk költöttem a pénzt igen,szerelmes voltam nagyon,szerintem mindenki ismeri azt ,amikor nem látja a fától az erdőt mert szerelmes. Szép napot nektek.
2021. jún. 23. 11:02
 66/136 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, ha itt minden igaz, amit leírtál, akkor te egy nettó BALEK vagy. Sajnálom, de ez az igazság. Egy balek cseléd.
2021. jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/136 anonim ***** válasza:
96%
i smell bullshit
2021. jún. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/136 A kérdező kommentje:
Igen mert őt is úgy nevelték ,hogy nem kell dolgoznia. Ő is ki volt szolgálva mindig, az anyja mindig azt mondta hogy a férfiak királyok,a nők cselédek. Tényleg az lesz a legjobb,ha nem változtat eladjuk a házat és mindenki megy amerre akar ,nekem van hova mennem. A gyereket az anyja nevelte 17éves koráig ,utána miután megvettük a házat , akkor mondta azt hogy mostmár nevelje az apja.
2021. jún. 23. 11:06
 69/136 anonim ***** válasza:
96%
Ja, a pasi 22 évesen csinált egy gyereket, majd nevelte egyedül, munka nélkül, amíg te nem jöttél.
2021. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/136 anonim ***** válasza:
97%
De jó, ennek a pasinak a fán terem a pénz, hogy munka nélkül lakást vesz?
2021. jún. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!