Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ugyanúgy tudnátok szeretni a...

Ugyanúgy tudnátok szeretni a párotok előző házasságából született gyerekét (18 éves a gyerek), mint a saját gyereketeket (most fog születni jövőhónapban)?

Figyelt kérdés
A párom nekem kijelentette, hogy nem szerethetem jobban a kicsit, mint az ő gyerekét. Meg a naggyal ugyanúgy foglalkozni kell, mint a kicsivel.
2021. jún. 23. 09:32
 81/136 anonim ***** válasza:
89%
78: és még büszkén ki is írod, hogy kitartottad őt...????
2021. jún. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/136 A kérdező kommentje:
A szüleinek adtam oda a pénzt. A maradék pénz nálunk maradt ,abból a gyerek mindig kapot valamit,meg apuka. Én csak a szükséges dolgokat vettem meg magamnak.
2021. jún. 23. 11:39
 83/136 anonim ***** válasza:
81%

A párod saját magára értette, vagy nem?


(tudom, hogy neked mondta, de szerintem igazából ez csak rá vonatkozik. Te max legyél jófej az ő gyerekéhez, de ez sem mehet parancsszóra)

2021. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/136 anonim ***** válasza:
97%
83: ha ez nem kamu, akkor terólad fogják megmintázni a balekság szobrát... :-D :-D
2021. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/136 anonim ***** válasza:
97%

83: aha... tehát egy harminc-sok éves férfinek a szülei osztották be a tőled kapott pénzt....


Ez egyre jobb.... :-D

2021. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/136 anonim ***** válasza:
94%
Kérlek hagyd a kórházban azt a szerencsétlen pici babát, hadd legyen esélye normális családban felnőni.
2021. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/136 anonim ***** válasza:
67%
Egyáltalán miért kéne szeretned egy 18 éves felnőttet, aki számodra idegen??? Nem kell, csak fogadd el őt is és viselkedj vele pl barátként.
2021. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/136 anonim ***** válasza:
91%
Na jó remélem ez tényleg kamu, mert ha nem akkor ékes példáját láthatjuk annak, miért kéne IQ és EQ szinthez kötni a gyerekvállalást.
2021. jún. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/136 anonim ***** válasza:
97%
Na, most jön az, hogy igazából a 18 éves gyerektől terhes, mert kb már csak ez nem volt.
2021. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/136 A kérdező kommentje:
Azt a pénzt arra adtam mert ott éltem,rezsi,plusz szoba. Nem hagyom a gyerekem a kórházban,miért nem hagyod te ott a tied? Lehet hogy neki is jobb élete nem? Én is csak ilyenkor kezdem látni azt hogy már rég hagynom kellett volna a francba ezt a kapcsolatot,mikor ilyeneket mond,mikor elvan várva hogy a seggük kilegyen nyalva. A legjobb döntés az lenne,ha egyedül nevelném a gyereket. Vajon anno a gyerek anyja miért lépet le? Na ? Mert volt annyi esze hogy nem tartja el az embert és nyalja fényesre a seggét,mert elvárja.
2021. jún. 23. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!