Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ugyanúgy tudnátok szeretni a...

Ugyanúgy tudnátok szeretni a párotok előző házasságából született gyerekét (18 éves a gyerek), mint a saját gyereketeket (most fog születni jövőhónapban)?

Figyelt kérdés
A párom nekem kijelentette, hogy nem szerethetem jobban a kicsit, mint az ő gyerekét. Meg a naggyal ugyanúgy foglalkozni kell, mint a kicsivel.
2021. jún. 23. 09:32
 111/136 anonim ***** válasza:
90%
Nő vagyok, ennyit a hímsoviniszta dumádról. Nő vagyok, ésszel. Nem, nem kerülök ilyen helyzetbe, mert tudok gondolkodni, nem fogok hiteleket felvenni, és nem élnék olyan emberrel, akit nem is szeretek igazán, se a gyerekét. Szó nincs rá, amivel kifejezhetném, mennyire sajnálom a születendő gyereked.
2021. jún. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/136 anonim ***** válasza:
89%
És a babaváróval mi lesz, hogy fizetitek vissza? :)
2021. jún. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/136 anonim ***** válasza:
96%

én is nő vagyok, csak több eszem van annál, hogy

1. ilyen kiszolgáltatott helyzetbe hozzam magam, mint te

2. évekig bennemaradjak egy ilyen helyzetben

3. gyereket csináljak egy ilyen élhetetlen herének mint a te férjed

2021. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/136 anonim ***** válasza:
96%

Mit össze nem trágárkodsz itt! Melyik válaszoló írta, hogy a férfi tökéletes?

Mikor költözöl? Mikor mész a bankba megérdeklődni, hogy mi van, ha szétmentek? Mit csinálsz, ha nem fizeti a részét?

2021. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/136 anonim ***** válasza:
94%
4. még hitelt is felvegyek
2021. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/136 anonim ***** válasza:
85%

"És ne legyen neki se normális élete?"


Tehát saját bevallásod szerint sem normális az életed, de azért veszel fel hitelt, kettőt is biztos ami biztos, meg oda szülsz egy gyereket. Én annyira próbállak sajnálni, de nem megy.

2021. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/136 anonim ***** válasza:
82%
.😂.
2021. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/136 anonim ***** válasza:
94%
Legalább annyit írnál, hogy köszönöd a kommenteket, elgondolkodol magadon, de nem, itt mindenki hibás, csak te nem, sőt, ocsmányságokat vágsz a válaszolókhoz. Amint a kislány megszületik, benne is fogsz találni hibát, az a típus vagy...
2021. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/136 A kérdező kommentje:
Szerintem 4 kommentben is le írtam hogy köszönöm a kommentekeg. Tehát ha ennyire akarod le írom még egyszer.. köszönöm mindenkinek a kommentjét..
2021. jún. 23. 13:05
 120/136 anonim ***** válasza:
92%

Jézusom. Nagyon sokan itt, akik ti megértitek ezt a nőt, miért teszitek? Nem csak az a 18 éves gyerek a fogyatékos hanem ő is, sőt igazából ő a fogyatékos nem az a gyerek vagy az apuka, mert apuka a 30as éveiben munkanélküliként felszedett egy csajt cselédnek, ingyen volt a csicskája 8 éven át. És ha visszaolvassátok, apuka gyereke 17 évesen költözött hozzájuk, szóval nem igaz, hogy 8 éven keresztül nevelte a férje gyerekét, mert csak tavaly költözött oda.


Szóval a kedves kérdező 19 évesen összejött egy 30as éveiben járó elvált munkanélküli pasival, akit elhagyott a felesége a sérült gyerekével. Majd a kérdező olyan keresettel rendelkezett 19 éves korától, hogy eltudta tartani magát meg a férjét is és xboxot meg laptopokat meg nem tudom miket vásárolt a férjének a gyerekének, akivel együtt sem éltek.

Majd 8 éven át nem vette észre, hogy a férje egy életképtelen és saját magát sem tudja eltartani, felvett az életképtelen férjével egy hitelt , majd magához vette a férje sérült gyerekét, aztán mindezek után még bemert vállalni egy gyereket és most az a legnagyobb problémája, hogy a férje azt mondta neki ugyanúgy kell szeretnie a két gyereket.


Akkor szerintetek ebben a történetben ki a fogyatékos ?


Kedves kérdező neked pedig azt mondom, hogy nem, ezt nem lehet a szerelemre fogni. 8 év telt el, olyan körülmények között, hogy nincs az a szerelem, hogy ezt bárki is bírja. Ez nem szerelem, sőt ez már nem is balekség, hanem nálad valami nincs rendben a fejekben.

2021. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!