Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ugyanúgy tudnátok szeretni a...

Ugyanúgy tudnátok szeretni a párotok előző házasságából született gyerekét (18 éves a gyerek), mint a saját gyereketeket (most fog születni jövőhónapban)?

Figyelt kérdés
A párom nekem kijelentette, hogy nem szerethetem jobban a kicsit, mint az ő gyerekét. Meg a naggyal ugyanúgy foglalkozni kell, mint a kicsivel.
2021. jún. 23. 09:32
 121/136 anonim ***** válasza:
92%
121.# , ott a pont!
2021. jún. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/136 anonim ***** válasza:
78%

Na és ezek után még a melegekkel van az embereknek problémája, meg hogy a melegek ne vállaljanak gyereket.


Nekem két anyukám van, heteró vagyok, és normálisan neveltek fel. Ezeket kellene példának felhozni.

20 éves vagyok, egyetemre járok, mellette dolgozom és soha nem lennék ilyen hülye, mint ebben a történetben bármelyik szereplő.

2021. jún. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/136 anonim ***** válasza:
82%

És visszatértünk oda, ahonnan sok oldallal ezelőtt kiindultunk, hogy "Tulajdonképp nincs szükség férfira hozzá, hogy egy nő fel tudja nevelni a gyerekét". Hát, a felneveléséhez nem, de a megcsinálásához mégiscsak kellett. Sőt, ha meddő vagy, akkor a lombikprogramban való részvételért még az anyai részhez is. Tehát a mór megtette kötelességét, a mór mehet.

Egyébként válás esetén kamatostul kell visszafizetni a hitelt.

2021. jún. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/136 A kérdező kommentje:
Nem egyben kell viaszafizetni ,az a csok amiről te beszélsz. Felugrik a törlesztő 78.000ra.
2021. jún. 23. 13:19
 125/136 anonim ***** válasza:
94%
Ki mondta, hogy egyben?
2021. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/136 A kérdező kommentje:

Egyébként válás esetén kamatostul kell visszafizetni a hitelt. Ez nem arra utalt.



De amúgy tényleg köszi mindenkinek. Sziasztok

2021. jún. 23. 13:23
 127/136 anonim ***** válasza:
95%
121: írtam már korábban, hogy több sebből vérzik ez az egész sztori...
2021. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/136 anonim ***** válasza:
34%

Azt ugye tudod hogy ez sem a saját gyereked lesz? Ez a férjed és egy idegen nő gyereke. Te csúnyán mondva csak az inkubator vagy. Nem sokkal lesz hozzá több közöd mint a nagyhoz.


Amúgy az vicces hogy Erzsi kijelenti hogy az orvos csak rairta a papírra hogy fogyatékos, biztos nem úgy van mer csak hisztis. Te az a tipikus tajparaszt vagy aki az étel allergiara is azt mondja hogy csak válogatós. Egy ember sem játszaná meg magát 18 évesen ilyen szinten akkor sem ha el van kényeztetve mert a kamasznak pont hogy igénye van az önállósagra. Plusz az se igaz hogy egyszer se zokkenne ki a szerepbol amikor apu ott van. Hagyjuk már. Inkább csak bunkó vagy és kijelentetted hogy a gyerek neveletlen és kész.

2021. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/136 anonim ***** válasza:
5%
Jol elkanyarodunk az alap kérdéstöl.
2021. jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/136 anonim ***** válasza:
68%
128. Na azért ez a kislány benne növekszik, a nagyot pedig jóval később kapta csak az életébe... Nem igaz, hogy nem lesz köze hozzá (nem genetikailag értem).
2021. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!