Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ugyanúgy tudnátok szeretni a...

Ugyanúgy tudnátok szeretni a párotok előző házasságából született gyerekét (18 éves a gyerek), mint a saját gyereketeket (most fog születni jövőhónapban)?

Figyelt kérdés
A párom nekem kijelentette, hogy nem szerethetem jobban a kicsit, mint az ő gyerekét. Meg a naggyal ugyanúgy foglalkozni kell, mint a kicsivel.
2021. jún. 23. 09:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/136 A kérdező kommentje:
8éve vagyunk együtt, a gyerekét eddig mindig kiszolgáltam,egy fűszállat nem kellett keresztbe tennie , elkényeztetett ,egésznap a gép előtt ül, és igen én vagyok a hibás,hogy mindent megtettem,csak mert értelmi sérült a gyerek kis mértékben. És nem akarja a párom azt ,hogy a fia innentől kezdve szolgálja ki magát ha nálunk van,mint minden normális ember. Fürdőví ha nem megfelelő hőmérsékletű,az én anyukám a k... meg ilyenek. Nehogy már a nagy gyerekkel még jobban foglalkozzak mint egy babával. 3évig próbálkoztunk a babával,majd a végén lombikkal silerült,persze hogy jobban fogom szeretni a kicsit,mert számomra egy csoda lesz , meg ha nem lennének ezek az elvárások hogy éphogy a seggét nem kell kitörölni,lehet hogy úgyanúgy tudnám szeretni, de íhy hogy életképtelen így nem tudom.
2021. jún. 23. 09:59
 12/136 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező

Én megértelek. És előre sajnállak, mert szét fognak szedni a válaszolók.

2021. jún. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/136 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván nem, ez sehogysem lehet kérdés. Ettől még elvárható, hogy elfogadd és szeretettel fordulj felé, de ugyanúgy szeretni szerintem nem is lehet. Neki vannak ezzel problémái, ami nem ellened irányul szerintem, hanem fél, hogy most akkor a nagyobbnak rossz lesz, vagy bármi módon hátrányos helyzetbe kerül. És kerül is, ha nem éltek együtt, de ezt nem rajtad kell bevasalni, főleg nem a születendő gyereken. Józan ész kellene apukának, de gyorsan, mielőtt a kicsit nyomorítja meg lelkileg, annyira sajnálja a nagyot. Vagy akkor nem csinálni másikat, ha ennyire nem tudja kezelni a helyzetet.
2021. jún. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/136 anonim ***** válasza:
63%
Istenem, hát nem látod, hogy ez nem kapcsolat? Te tenyészbikának használtad ezt az embert, mert gyereket akartál! De ordít az egész helyzetről, hogy gyűlölitek egymást! Kölcsönösen! Kezdd el feltérképezni, hogy hova költözhetsz a kisgyerekkel!
2021. jún. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/136 anonim ***** válasza:
72%
Ja, amúgy meg lehet neki is ilyen mértékben körbeugrálni a gyerekét, mert újszülött mellett ilyen mértékű kiszolgálás akkor sem működne, ha az is a tiéd.
2021. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/136 anonim válasza:
66%
18 éves FIATAL FELNŐTT, nem egy liga egy bébivel.
2021. jún. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/136 A kérdező kommentje:
Nem csak én akartam a gyereket,nem használtam tenyészbikának. Csak most közeledik a szűlés,ő beparázott ,hogy nem fog tudni úgy hozzá állni a kicsihez ,mint a nagyhoz,hogy nem fogja szeretni mert ő egészségess lesz,a nagy meg nem az. Ez az ő igazi baja. Tehát a probléma nem nálam van. De igen ha úgy érzem,hogy nem jó a gyereknek akkor elköltözök és beadom a vállást,mielőtt még a kicsi bármit is fel tudna fogni ebből a helyzetből.
2021. jún. 23. 10:08
 18/136 anonim ***** válasza:
22%

Várjál jól értem annyira akartál gyereket, hogy szülsz egy olyan férfinak, akinek már van egy sérült gyereke, amiről eddig is tudtál, de most hogy végre megkapod amit akarsz, az a gyerek már meg is dögölhet felőled, hisz eddig is csak azért tűrted, hogy apuka neked is csináljon egy pulyát.

Undorító vagy.

2021. jún. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/136 anonim ***** válasza:
82%
Ha ennyire egészségtelen a hozzáállása, akkor ennek nem lehet kitenni a babát.
2021. jún. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/136 anonim ***** válasza:
17%

Eddig mi volt az elképzelés amúgy? Hogy ha megszületik a pici, akkor apuka annyira fog neki örülni, hogy a beteg gyerekét kidobja? Kvázi a "selejtet" lecseréli az új tökéletesre?

Gonosz dolog, de őszintén kívánom, hogy a te gyereked is legyen sérült. Megérdemelnéd.

2021. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!