Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ugyanúgy tudnátok szeretni a...

Ugyanúgy tudnátok szeretni a párotok előző házasságából született gyerekét (18 éves a gyerek), mint a saját gyereketeket (most fog születni jövőhónapban)?

Figyelt kérdés
A párom nekem kijelentette, hogy nem szerethetem jobban a kicsit, mint az ő gyerekét. Meg a naggyal ugyanúgy foglalkozni kell, mint a kicsivel.
2021. jún. 23. 09:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/136 anonim ***** válasza:
86%

Apuka meg van ijedve, hogy mivel jön a kicsi ezért több minden fog a nyakába szakadni.

De amúgy nem bírom fel fogni, hogy miért kellett élet képtelen gyereket nevelni a beteg gyerekből? Egy jó tanács : a kicsinek 18 évesen ne kenjétek már meg a kenyerét meg had engedje már ki magának a fürdő vízet.

Azt meg hogy nem szereted ugyan úgy érthető, híszen az csak egy álszent aki azt mondja hogy ugyan úgy szereti a sajátját mint a másét, főleg úgy hogy nem is kis kora óta neveli.

2021. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/136 anonim ***** válasza:
39%
(Off, 26-os, témán kívül, úgyhogy a többiek ugorják át: Ha én használom azt a szót, hogy leural, és ezzel nagyon nem vagyok egyedül, akkor van. Hogy egy nyelvben mi van és mi nincs, azt nem maga határozza meg. Az van, amit használnak. Ha ez magának nem tetszik, akkor maga nem használja. Ajánlom figyelmébe Nádasdy Ádám professzor és Kálmán László egyetemi docens tevékenységét, és a nyest.hu nyelvészeti ismeretterjesztő oldalt. Egy "tanulatlan" középiskolai magyartanár)
2021. jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/136 anonim ***** válasza:
55%
Rinyálj csak kérdező, de szerintem senki nem kényszerített, hogy annak a férfinak szülj gyereket, akinek már van egy és ráadásul problémás, plusz ki nem állhatod. A gyereked akkor került hátrányba, amikor úgy döntöttél, hogy ilyen körülmények közé szülöd.
2021. jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/136 A kérdező kommentje:
Még én kérek elnézést,hogy a saját gyerekm már jobban szeretem ,mert vele van kötődés. A nagy meg csak cselédnek nézz, amikor nincs itt az apja akkor tud teljesen normális lenni, nem mesékt nézz olyankor meg normálisan beszél. Ha meg itt az apja azonnal benyomja a mesét,meg sejpít.
2021. jún. 23. 10:32
 35/136 anonim ***** válasza:
93%
Akkor még egyszer kérdező. Miért szülsz oda gyereket, ahol ilyen szar neked?
2021. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/136 A kérdező kommentje:
Azok akik leszólnak,na azokat kérdem ti mit tennétek ebben a helyzetben,mert annyira okosan vagytok,hogy mimdig a nő szemét.
2021. jún. 23. 10:35
 37/136 anonim ***** válasza:
97%
Nem szülnék ilyen helyzetbe gyereket azt tenném. Eleve nem vállalnám más gyerekének ilyen szintű kiszolgálását.
2021. jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/136 A kérdező kommentje:
Nem mondtam azt hogy szar,csak azt hogy nem lehet elvárni senkitől,hogy a saját gyerekét nem szeretheti jobban. Meg nem így kellene csinálni.
2021. jún. 23. 10:37
 39/136 anonim ***** válasza:
93%
Itt a kedves apukáknak púp a saját beteg gyereke, mert nem azt olvasom, hogy ő nyalja fényesre a popóját, hanem azt, hogy a kérdezőtől van ekvárva. Amit eddig sem kellett volna, mert ha kockulni tud, akkor a mikrót is tudja használni, vizet is tud engedni és a szelet vajas kenyeret is meg tud kenni. Ez a nyomorult, selejt férfi meg a kisujját sem mozdítja, viszont elvárja a kérdezőtől, hogy újszülött mellől még ő ugráljon. Nonszensz! Aktiválja magát az apák gyöngye. De tény és való, hogy ilyen embernek nem lett volna szabad szülni.
2021. jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/136 anonim ***** válasza:
97%
Igen, erre akkor kellett volna gondolnod, mielőtt terhes lettél. Késő bánat.
2021. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!