Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Nagyon megalázó helyzetbe kerültem miatta...😞

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem hívnak vissza egy állásinterjúra sem, pár napja találtam egy olyan jellegű munkakört, amire gyermekkorom óta vágytam és emiatt, plusz a végső elkeseredéstől vezérelve nagyon alacsony nettó bérigényt írtam meg a levelemben, abban reménykedve, hogy végre behívnak és talán munkát kapok...itt pont egy hónapra kerestek embert...én is csak addig érnék rá az egyetem miatt...szóval minden stimmelt.


Ma kaptam egy telefont, hogy szeretnének egy beszélgetésre beinvitálni...nagyon megörültem!


Az anyám napi szinten ezzep piszkált, plusz jött a lelki nyomás, mert magánorvosra kellene neki a pénz...szóval ez is egy erős motiváció volt abban, hogy lejjebb adjam az igényeimet...


Elmeséltem neki a nagy hírt...megkérdezte, mennyi lenne a fizetés..elmondtam neki az általam megjelölt bérigényt és rögtön megalázott, hogy akkor ezért hívtak vissza, mert azt hiszik, hülye vagyok...meg az a gúnyos, vehemens tekintete, ahogy nézett rám...undorító...arra jó vagyok, hogy a lábtörlője legyek, de amikor nekem lenne szükségem biztatásta, valami lelki dologra..rögtön bántani kezd...nagyon megalázó volt...annyira szerettem volna gondozó lenni az egyik vadasparkban, hogy 800/óra alá adtam a bérigényem...gondolván, úgyis csak 1 hónapra keresnek embert és végre azt csinálhatnám amit szeretek...


De ezzel a gúnnyal meg megalázással nem tudom, hogy elmenjek-e holnap az interjúra...annyira kìnos ez az egész...nem kellett volna beavatnom...szerintetek mit tegyek? Tényleg azért hívtak vissza, mert valaki nyomoréknak néznek? 😥



2021. júl. 26. 15:05
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
98%

"így vaktában nem megyek oda holnap.."


Nehogy már! Nem vaktába mész. Le van beszélve.

Majd a bért megbeszélitek személyesen, azért nem válaszoltak rá. Az is lehet, már munkaidő vége fele volt és nem olvasták.

2021. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
97%
Úgy van, menj cska el. Anyukádat meg ne vond bele ennyire a felnőtt életedbe.
2021. júl. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
97%

Menj csak oda szépen holnap!

Kikupáltunk, tudod, hogy mit kell mondanod!

Tedd meg az első lépést a felnőttlét felé! ...és bár esküszöm még az évek alatt soha nem mondtam ilyet, de SÜRGŐSEN válj el anyádtól!

2021. júl. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
97%

Hr már javában szerintem nem ezzel foglalkozik, hogy emailezget

Várnak holnap, majd ott megmondod h korrigálnád

2021. júl. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:

16 óra után pár perccel üzentem vissza...legalább annyit írhattak volna, hogy semmi probléma és továbbra is várnak egy beszélgetésre...reggel telefonálok, aztán kiderül..


Nagyon köszönöm nektek ezt a sok jót ❤

2021. júl. 26. 19:11
 46/63 anonim ***** válasza:
97%

Lehet, 4-ig dolgoznak vagy más dolguk volt.

És már csak azért is menj el, hogy szerezz egy kis állásinterjú tapasztalot addigra, amikor már valóban munkát keresel, nem csak egy hónapra.

2021. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
98%
Ex HR-ként írom, ha kaptál időpontot és helyszínt az interjúra akkor menj el, mert várnak! Ha bármi probléma lett volna, akkor már szóltak volna :) Sok sikert!
2021. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
96%
Menj el :)
2021. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
96%
Írd majd meg mi volt!
2021. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
97%

Már lehet, hogy rég hazament az ügyintéző, aki neked írt. Várnak téged, nagyon nem lenne jó pont, ha nem mennél el.

Egy hónapra nagyon nehéz állást találni, meg kellene becsülni ezt a lehetőséget.

A nyitódban pedig 800Ft/órát írtál, vagy az elírás volt részedről?

2021. júl. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!