Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Nagyon megalázó helyzetbe kerültem miatta...😞

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem hívnak vissza egy állásinterjúra sem, pár napja találtam egy olyan jellegű munkakört, amire gyermekkorom óta vágytam és emiatt, plusz a végső elkeseredéstől vezérelve nagyon alacsony nettó bérigényt írtam meg a levelemben, abban reménykedve, hogy végre behívnak és talán munkát kapok...itt pont egy hónapra kerestek embert...én is csak addig érnék rá az egyetem miatt...szóval minden stimmelt.


Ma kaptam egy telefont, hogy szeretnének egy beszélgetésre beinvitálni...nagyon megörültem!


Az anyám napi szinten ezzep piszkált, plusz jött a lelki nyomás, mert magánorvosra kellene neki a pénz...szóval ez is egy erős motiváció volt abban, hogy lejjebb adjam az igényeimet...


Elmeséltem neki a nagy hírt...megkérdezte, mennyi lenne a fizetés..elmondtam neki az általam megjelölt bérigényt és rögtön megalázott, hogy akkor ezért hívtak vissza, mert azt hiszik, hülye vagyok...meg az a gúnyos, vehemens tekintete, ahogy nézett rám...undorító...arra jó vagyok, hogy a lábtörlője legyek, de amikor nekem lenne szükségem biztatásta, valami lelki dologra..rögtön bántani kezd...nagyon megalázó volt...annyira szerettem volna gondozó lenni az egyik vadasparkban, hogy 800/óra alá adtam a bérigényem...gondolván, úgyis csak 1 hónapra keresnek embert és végre azt csinálhatnám amit szeretek...


De ezzel a gúnnyal meg megalázással nem tudom, hogy elmenjek-e holnap az interjúra...annyira kìnos ez az egész...nem kellett volna beavatnom...szerintetek mit tegyek? Tényleg azért hívtak vissza, mert valaki nyomoréknak néznek? 😥



2021. júl. 26. 15:05
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
98%
NE telefonálj holnap, hanem menj el a megbeszélt időpontban!!! Akkor néznek hülyének, ha elkezdesz kavarni. És ne hozd szóba a lóvét se, csak arról beszélj, miért vagy alkalmas erre a munkára.
2021. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mindent elmondott, tegyèl igy!!! Szorítunk
2021. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
97%
Személyesen mindig a legtisztább.
2021. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
98%

Nem olvastam el az összes választ, de kapd már össze magad, ne rinyálj itt, hogy ki néz hülyének, meg ki hogy néz rád, látom anyád teljesen tönkretette az önértékelésedet.

Azzal annyit lehet tenni, hogy elmész pszichológushoz.

Az ilyen munkákat meg önkéntesen is szokták csinálni, nyilvánvaló, hogy Te sem a pénzért csinálod. Anyád meg menjen magánorvoshoz a saját pénzéből.

Gondolkodj rajta, vannak szükők, akik MAGUKNAK szülik, nevelik a gyereket, arra a célra, hogy majd huszonévesen magánorvosra keressenek nekik, meg mellettük maradjanak halálukig és kinyalják a s@ggüket egész életükben. Ismerek ilyet.

2021. júl. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
36%
Te magadtól vagy ilyen hülye? Nekem állásinterjún kb. kétszeresét ajánlották annak, mint amit én megjelöltem bérigényt. Ezért nem elmenni egy állásinterjúra azért már sokat sejtet rólad is...
2021. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
97%

Többet fognak adni, nyugi, ezen ne stresszeld magad.

De vegyük a legrosszabb esetet, kapsz akkora bért amit megjelöltél.

Nem életed végéig fogsz ott dolgozni, csak 1 hónapról van szó, és ez volt az egyik vágyad. Nekem akkor is megérné, max azért hogy kihúzzam a bakancslistámról, másrészt lesz egy tapasztalatod ebben a munkakörben, és el tudod dönteni, hogy később is ezen a téren szeretnél-e foglalkozni.

Mit vesztesz? Semmit.

2021. júl. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
97%
Na mi a helyzet? Milyen volt?
2021. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
96%

55 Tényleg sokat segítesz azzal, hogy ugyanakkora seggfej vagy mint a kérdező anyja, aki miatt ilyen..

Kérdező remélem jól ment minden :)

2021. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
96%
Mi lett végül?
2021. júl. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
98%

#59

Bármibe lefogadom,hogy nem ment el.

2021. júl. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!