Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednéd a 15 éves lányodna...

Megengednéd a 15 éves lányodnak, hogy ilyen felsőt vegyen fel?

Figyelt kérdés

Természetesen pánt nélküli melltartóval


[link]


2021. aug. 2. 20:11
 11/91 anonim ***** válasza:
85%

Hát nem igazán... max egy nagyon magas derekú nadrággal... De szerintem nem annyira városi ruci. Inkább mondjuk nyaralós, strandolos... stb


25L

2021. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 anonim ***** válasza:
26%
Nincs baj ezzel. Ne legyetek már ennyire prűdek.
2021. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 anonim ***** válasza:
29%

A szőrös kapucnis télikabátot ne felejtse el felvenni hozzá

Itt, Angliában úgy divat hordani a semmit takaró ruhákat

2021. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem lenne rajta ez az igénytelen kinézetű felirat, akkor magasított derekú nadrággal. Különben nem engedném senkinek kortól függetlenül.
2021. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 anonim ***** válasza:
70%
Nyárra igen, de suliba ne járjon így
2021. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 anonim ***** válasza:
80%
Engem ez a mai tini divat kiborít. Mintha tálcán kínálnák fel magukat bármelyik szemben jövő férfinek. És nem, nem azért gondolom így, mert öreg vagyok, 23 évesen írom ezt. A válaszom amúgy egyértelműen nem. Inkább elvinném egy ruházati boltba, hogy válasszon magának valami kevésbé kihívó darabot, de ezt felejtse el.
2021. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 anonim ***** válasza:
90%
15 éves a lányom, nem örülnék neki, de hála az égnek eszébe se jut felvenni ilyet. (Ő a másik véglet, takargatja magát mindenhol, pedig jó alakja van).
2021. aug. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 anonim ***** válasza:
94%
Egyértelműen nem engedném meg, és ez nem a prűdség jele. Egy 15 éves lány ne járjon a városban olyan topban, ami csak a melleit takarja, kihívó, a rajta lévő "Baby girl" felirat pedig még rib.ncossá is teszi. Egy 15 éves KISLÁNY ne akarjon már idő előtt kiégni. Arról nem is beszélve, hogy mennyi beteglelkű ember mászkál köztünk, akiknek egy fiatal kislány, hasonló, hiányos öltözetben valóságos felhívás keringőre... Úgy is lehet szépen és csinosan öltözködni nyáron is, hogy nincs ki mindenetek. Nem ezzel kell felhívni magatokra a figyelmet. Mondja ezt egy 31 éves anyuka.
2021. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 anonim ***** válasza:
86%
Ez fölső akar lenni? Nem engedném. Mondjuk láttam rosszabbat, fiatalabb lányon (igaz, az anyját csaptam volna agyon annak a kislánynak... Picsavillantó gatya volt a gyereken, neccharisnyával..)
2021. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 anonim ***** válasza:
34%
Nem tiltanám meg, hogy felvegye de elmondanám a véleményem, hogy szerintem, mért ne tegye.
2021. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!