Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednéd a 15 éves lányodna...

Megengednéd a 15 éves lányodnak, hogy ilyen felsőt vegyen fel?

Figyelt kérdés

Természetesen pánt nélküli melltartóval


[link]


2021. aug. 2. 20:11
 21/91 anonim ***** válasza:
90%
Ha szeretnéd, hogy könnyűvérűnek nézzék 15 évesen, simán. Egyébként biztos, hogy nem.
2021. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 anonim ***** válasza:
80%
Nah, biztos nem. Még otthonra sem, kortól függetlenül is. K.rvás.
2021. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 anonim ***** válasza:
84%
#16 és #18 teljesen egyetértek veletek. Szintén 30as anyuka.
2021. aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 anonim ***** válasza:
72%

Én se értem. Én 33 vagyok, amikor én voltam 15 akkor volt divat az olyan dzseki, ami derékig takart.

Emlékszem anyám mindig ügyelt arra, hogy olyan ruhát hordjunk, ami védi a vesét

Manapság télen-nyáron toppokban járnak a lányok

Ma már nem tud felfázni egy tini?

És a másik dologról nem is beszélve, ami a férfiak reakciója

2021. aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 anonim ***** válasza:
28%

Engedném.

20 éve senkit nem érdekelt volna,ha ilyen van valakin.Csípő nadrággal természetesen.Érdekesen változtak a dolgok,pedig akkor sok minden más volt.

2021. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 anonim ***** válasza:
39%
Éppen a hapsik reakciója miatt akar így öltözni a kislány, csak még túl buta hogy felmérje, mekkora bajba kerülhet.
2021. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 anonim ***** válasza:
67%
Ha felakarja venni úgyis felveszi, ha tiltom talán még annál jobban. Nem látom, vagy rávesz egy felsőt,elmegy otthonról és leveszi, megoldja. 🤷‍♀️
2021. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 anonim ***** válasza:
47%
Ja, az osztálytársam is így csinálta anno. aztán abbahagyta sulit amikor elkapta pár hapsi és megerőszakolta.
2021. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 anonim ***** válasza:
67%
Biztosan nem engedném meg neki, nem is értem, ezt a kérdést hogy jut eszedbe egyáltalán feltenni, 15 évesen még KISLÁNY, én ezt harmincx évesen sem venném fel, pedig lenne mire. Nem értem, amikor én voltam 15, mindig annyit kért anyum, ne legyen kint a fenekem, se a mellem, se a hasam, a mostani divat meg szinte arról szól, hogy borítás nélkül tálcán kínálják magukat a tinilányok a húspiacon, utána meg megy a sértődés, hogy leszólították, kikezdtek vele, ne adj Isten zaklatták...
2021. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mert szarul néz ki. Válasszon igényesebb topot.
2021. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!