Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednéd a 15 éves lányodna...

Megengednéd a 15 éves lányodnak, hogy ilyen felsőt vegyen fel?

Figyelt kérdés

Természetesen pánt nélküli melltartóval


[link]


2021. aug. 2. 20:11
 71/91 anonim ***** válasza:
65%

Ez amúgy egy egyszerű crop top lenne, távol álljon tőlem a slutshaming meg ilyesmik, és nem vagyok nőgyűlölő (meg ámblokk ezzel a felsővel semmi baj nincsen). VISZONT egyre inkább szexualizálva vannak a tinilányok, és egyre korábban. Rá tudtok keresni pl, hogy "miley cyrus 2006", vagy kb. bármelyik tinédzser színésznő/előadó ebből az időszakból. Nem mondom, hogy manapság is öltözzenek így azért, de durva összehasonlítás :"D


A crop top úgy általában oké, de a felirat a legnagyobb gond vele szerintem, bár az se ideális, hogy pánt nélküli (amivel szintén önmagában nincs baj, de itt nagyon "falatnyi" az összhatás). Ha a lányodról van szó mondjuk, próbáld meg ezt vele nyugodtan, normálisan megbeszélni

2021. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 anonim ***** válasza:
87%
Na, Kérdező? Hogy vélekedsz ezek után a válaszok után?
2021. aug. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 A kérdező kommentje:

Hát én sehogy, ösztöndíjából szeretné majd megvenni, neki nagyon tetszik, megakadályozni úgysem tudom.

Nyáron szerintem teljesen okés, ha felveszi pl. nyaraláson. Suliba nem engedem így el, és oda ő sem venné fel.

2021. aug. 3. 11:24
 74/91 anonim ***** válasza:
55%
Egyet mondok, ne lepjen meg ha augusztus végén azzal áll eléd, hogy nagyszülő leszel, és az apja ismeretlen, mert nem látta az arcát. Ez gyakorlatilag egy céltábla, amire az van írva, hogy dugj meg.
2021. aug. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:
86%
És alul mi lenne rajta?
2021. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:
89%

"Hát én sehogy, ösztöndíjából szeretné majd megvenni, neki nagyon tetszik, megakadályozni úgysem tudom."

Akkor minek írtad ki a kérdést? Szeretem az ilyen okos kérdezőket :D

2021. aug. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:
74%
Magas derekú nacival, és inkább strandra ilyesmi helyre
2021. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ, mivel. Ha egy ilyen felcsőcske van rajta meg egy icipici farmersort, nem szívesen engedném el ilyen ruhában... de tiltani nem tiltanám, azzal nem érnék el semmit. Inkább elmagyaráznám, hogy ezzel milyen benyomást kelt magáról és milyen emberek figyelmét hívja fel magára, milyen embereket vonz magához. Ha ezt tudja úgy kombinálni pl. egy zakóval vagy magasderekú nadrággal, hogy ne legyen utcai kinézete, akkor oké - nyilván ha a suli házirenddel ütközik, meg elegáns helyre nem engedném akkor sem. (és ha csak a városba megy... hát remélem, hogy 1-2 éven belül megérik annyira az ízlése, hogy ilyen Baby Girl-ös ízléstelenségeket már nem akar felvenni, de hát fiatalság bolondság).
2021. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
77%
Én ráhagynám, hogy csinálja csak, ha ő ribinek akar öltözni, akkor magát nevetteti ki, nem allnék bele, felesleges. Felénk a cigánylányok hordanak ilyesmit csak úgy a városba.
2021. aug. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
89%

"olyan ez mint a strand"


Csak hogy ez nem a strand, hanem a város. Mé valamire való nyaralóhelyen is tiltják a bikiniben való császkálást a strandokon kívül.

2021. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!