Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednéd a 15 éves lányodna...

Megengednéd a 15 éves lányodnak, hogy ilyen felsőt vegyen fel?

Figyelt kérdés

Természetesen pánt nélküli melltartóval


[link]


2021. aug. 2. 20:11
 61/91 anonim ***** válasza:
85%
Balázska egy törzsgyökeres gyakoris, aki nem igazán van kibékülve a világgal, egy rakat kérdést írt ki egy időben, hogy a nők így/úgy/amúgy, máskor a munkahelye, főnöke volt az utálat tárgya. Most Balázs-percek név alatt fut itt. Innen a Balázskázás.
2021. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/91 anonim ***** válasza:
94%
Én azz hittem a képen egy maszk van.
2021. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 anonim ***** válasza:
56%
61: Csak, ha valaki pont a nőutálat ellen szól, akkor miért egy nőutáló metaforájával szólnak be neki? Ennek hol van értelme?
2021. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/91 anonim ***** válasza:
88%

Nem akarok erkölcsrendészkedni, nyár van, meleg van, hosszúderekú nadrággal so-so elmegy egy ilyen falat semmi, DE... ez a felirat, ez a szín, ez az anyag közönséges és olcsó. Igazi trash.

Egy utolsó prosti igényesebben öltözködik ennél, szóval megkérném, hogy jobb ízléssel válasszon felsőt, mert így csak magát égeti.

2021. aug. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 anonim ***** válasza:
36%

#61 Balázsnak mikor volt munkahelye? Nem kevered valakivel?

Egyébként szerintem nem a mostani 39-es kommentelőnek szólt, mert ő normális, lehet, hogy töröltek közben.

2021. aug. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy engedném, de remélem amúgy sem lenne ennyire rossz ízlése. A felirat meg külön megér egy misét.
2021. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/91 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ez azért túlzás 15 évesen. Majd olyan 18+ körül...
2021. aug. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 anonim ***** válasza:
7%
Én azt nem értem mit kell kiakadni rajta, olyan ez mint a strand, ugye alapból valakit ha meglátnak bugyiban, melltartóban, te jó ég mi lesz, jajj, ott meg mindenki bugyiban és melltartóban flangál a másik előtt, még ha ott épp bikininek is nevezik.
2021. aug. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 anonim ***** válasza:
90%
Na most szerintem ha fölvenné már megismernénk ennek a kérdésnek köszönhetően XD...
2021. aug. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem egy fityula? :D de most komolyan
2021. aug. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!