Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednéd a 15 éves lányodna...

Megengednéd a 15 éves lányodnak, hogy ilyen felsőt vegyen fel?

Figyelt kérdés

Természetesen pánt nélküli melltartóval


[link]


2021. aug. 2. 20:11
 31/91 anonim ***** válasza:
56%
Le lehet pontozni, de az eset megtörtént. Igaz., a csaj nem tizenöt, hanem tizenhat éves volt, de éppen ilyen tegyük kirakatba a segget-mellet fajta. Csóri rábaszott csúnyán mikor azok a hapsik elfogadták a felhívás a keringőre... Kecskeméti eset volt, biztos van aki emlékszik rá, nagy port kavart akkor.
2021. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 anonim ***** válasza:
85%
Olyan szinten pontozza le valaki azokat a válaszokat, amik arról szólnak, hogy NE vegye fel a KISLÁNY ezt a toppot, hogy az valami elképesztő, segítsetek már, hol normális az, hogy valaki a gyerekének enged egy ilyen k****ás felsőt felvenni? Nem azt mondom, hogy apácazárdába kell zárni szerencsétlent, de ha csak egy kicsi belátása van valakinek, akkor tudja, hogy egy ennyi idős GYEREKNEK nem szabadna ilyesmit hordania. Eszembe nem jutna engedni a gyerekemnek, hogy prédát csináljon magából. Rámennek egy kapucnis, farmeres lányra is, akkor erre a felsőre mi lenne a reakció?
2021. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 anonim ***** válasza:
62%

31-es,ezt nevezik áldozat hibáztatásnak.Azt hiszed azokat nem erőszakolják meg,akik nyakig be vannak öltözve.

Talán nem a lányokat kellene lenézni az öltözködésük miatt,hanem a fiúkat úgy nevelni,hogy nincs joguk senkit bántani a ruházatuk miatt.

Ritka ostoba vagy te is.

2021. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:
76%
Nem, elgondolkodnék mit rontottam el hogyha ilyenekben szeretne járkálni akárhány évesen is.
2021. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom igazából, nekem alapból a felirattal van bajom, csak mert nem tudom rajtam kívül hányan tudják, de a "baby girl" egy szexuális becenév (volt), csak aztán elkezdtek ilyen faliratú ruhákat gyártani, és én ezt nem szívesen látnám viszont a lányomon - akárhány éves.
2021. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 anonim ***** válasza:
74%

Van olyan, amiben a 32-nek van igaza, van olyan, amiben a 33-nak. Ezen nem kell veszekedni.


Kérdező. Most gondolj bele. Te hordtál ilyen ruhákat? Ha nem, Miért? Akkor a lányodnak is azért nem kell hordania. Ha most ezt megengeded, akkor egyre merészebb öltözetet fog felvenni, erre nem gondoltál?

2021. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:
65%

Most tényleg nem azért már. Egyik lány barátomat kora tavasszal akarták megerőszakolni egy aránylag forgalmas helyen. Pedig ettől jóval több ruha volt rajta, bár az is sokat segített, hogy nem történt semmi.

A csávó az övvel szarakodott sokat, meg ilyen sok gombos magas derekú nadrág volt a lányon. Mire sikerült lerángatni a lányról, addigra befutott a busz és így a srác gyorsan eliszkolt. Tényleg ennyi szerencséje volt szegény lánynak. Utána én kísérgettem mindenfele, mert minden zajra összerezzent, ha rá nézett egy fiú már a szorongás fogta el.

A legtöbb ilyen tizen éves meg nem tudja hogy mutogassa már magát, majd csodálkoznak azon, hogy sok ehhez hasonló eset van. Nem azt mondom, hogy járjon mindenki burkában, de azért némi határ legyen már. Ne keressük feleslegesen a bajt.

Akit mondtam az egy tipikus vagány csaj volt, akit amúgy nem kellett félteni. A srác meg még csak nem is cigány volt, hanem egy átlagos magyar srác. Az eset városban történt, mint mondtam egy forgalmasabb helyen. De pont akkor nem volt ott senki a srác élt is a lehetőséggel és tényleg csak a szerencsén mullott, hogy nem lett anagyobb baj. Így is rossz volt a dolog. Másnap is látszott rajta, hogy valami nem oké vele. Kérdeztem, hogy mi a baj. Négyszemközt sírva elmondta, hogy mi volt. Hogy már tényleg ott állt bugyiba és húzta volna már félre, mikor pont jöttek.

Hónapokig a legapróbb zajra összerezzent szegénykém.


Tudok még 2 lányról is akiket szintén így nappal akartak elrabolni városban utcáról. De az már nem ez az elsőkézből történet. 15 éves lánynak fix nem engedném, hogy ilyen bevállalós darabokat hordjon. Inkább legyen én a szigorú, rossz szülő, mint hogy valakit hasonló trauma érjen.

2021. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim ***** válasza:
94%
Nem, ez nekem nagyon merész. Persze nem ezt is elmondanám neki, de amire hallgatna, hogy elég szarul nézne ki benne, mert nem épp vékony alkat.
2021. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 anonim ***** válasza:
53%

A felirattal szerintem béna, magával a felsővel nincs baj.

Nevetséges, hogy Európa közepén azt hiszik a mai napig az emberek, hogy az erőszakra meg a nem kívánt közeledésre az a megoldás, ha a nők/lányok csadorban járnak, nem az, ha arra nevelik a férfiakat, hogy viselkedjenek. -.- Az arab országokban is ugyanezzel a narratívával csomagolják be a nőket. Ha meg akarják erőszakolni, akkor megerőszakolják oversize melegítőben vagy kaszájában is. Mert a nemi erőszak nem a szexről meg a vágyról szól, hanem az erőszakról és a hatalomról. Nem a ruhával vagy a viselkedéssel van a baj, - elvégre, ha azok az öt-nyolcéves gyerekek is biztos átkozottul szexuálisan néznek ki is viselkednek, akiket a gyerekmolesztálók kapnak el - hanem a támadó agyával meg a társadalommal, ami jóváhagyja a tettét azzal, hogy az áldozatban keresi a hibát.

Úgyhogy, ha tetszik neki, hordja. Nem neki kell igazodnia a világban kószáló idiótákhoz, hanem fordítva.

2021. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
89%
Nem, a hossza csak egy dolog, de hihetetlenül közönséges és ízléstelen ez a konkrét darab. A mindenkori 15 évesek elég vadul tudnak öltözni, keresik meg az ízlésüket stb., na ilyenkor azért nem árt ha ott egy anya aki segít eldönti mi az ami ultra gáz és ami szép. Véleményem szerint egy crop top is lehet ízléses, ha nem sokkal csak pár centivel hosszabb lenne, kb. köldökig érő akkor oke lenne városba is akár, így csak strandra. A feliratot felejtsük el, esetleg egy spagetti pánt sem ártana rá, de az már nem oszt nem szoroz igazából.
2021. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!