Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednéd a 15 éves lányodna...

Megengednéd a 15 éves lányodnak, hogy ilyen felsőt vegyen fel?

Figyelt kérdés

Természetesen pánt nélküli melltartóval


[link]


2021. aug. 2. 20:11
 51/91 anonim ***** válasza:
68%

49

Nem az a Balázska. Régebben volt itt valami Balázska, azóta megy itt ez mindenhol. Csak egyik veszi át a másiktól a Balázskát, ez olyan mint mikor Levikét emlegetik, csak ő régebbi. Már nem is emlékszem hogy kezdődött az ő karrierje.

2021. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
58%

Anyuka vagyok.lányom van

Nyár van, vegye föl, ha velem jön sétálni az utcára vagy pizsamapartin a baratnőkkel vagy ha jartas önvédelemben és kellően talpraesett a pasik beszólásait kivédeni. (En 15 evesen nem voltam alkalmas rá, csak 19 utan.)

Ha egyedül menne, vagy baratnokkel korzózni vagy bulizni akkor nemet mondanek, de elmondanam azert, mert vannak kiba...ferfiemberek, akiknek ez felhivas keringőre és nehogy baj legyen vagy rosszul essen neki egy beszólas. Aztan, ha brfugja a taskajaba es kesobb atoltozik egrszsegere. Amugy ha ervelne, engednem neki.

Latom mar 11 eveseken is olyam ruha van, hogy ez a baby girl kezeslabas gyermeteg frliratos ruci😃

2021. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 anonim ***** válasza:
54%
Tokmindegy milyen ruhaban van , akkor is fogjak zaklatni. Teli (hosszu) kabatban(!) is ugyanugy uvoltoznek nekem hogy mennyire es hogy csinalnanak meg.
2021. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
71%

#53

Ez igaz, viszont egy alul öltözött lányra mindenbizonnyal hamarabb rávetik magukat, mint egy olyanra, akit több ruha takar. Egy így felöltözött lányról megvan a férfiak véleménye is (könnyen kapható stb). Meg amúgy én azt sem értem miért jó az, ha mindenféle undorító féreg csorgatja egy kislányra a nyálát, mintha valami kirakati darab lenne.

2021. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:
96%

A kommentekről most eszembe jutott valami.

Pár napja felmentem Anotalkra, és kíváncsiságból kiadtam magamat 13 éves lánynak(mondom, CSAK kíváncsiságból). 10 emberből legalább 8 kért volna 18+ képet, annak tudatában, hogyha ezt tényleg megtenné egy ilyen idős kislánnyal, akkor a rendőrség kopogtat(hat)na az ajtaján.

Csak ebbe az a szomorú, hogyha tényleg felmegy az oldalra a gyerek, akkor ő nem biztos, hogy mérlegelni tudja a helyzetet, és rossz esetben küld is képet, gondolva, hogy semmilyen következménye nem lehet. Igen, sokszor nincs, de akár zsarolhat is vele, netán felteszi netre, és onanntól bárki láthatja. Ezután jön a borzasztó része, hogy mivel mindenki cikizi a kislányt az iskolában is, netán kirúgják onnan, képes akár magában is kárt tenni.

Viszont nagy probléma az is, hogy a fiúk/férfiak nincsenek rendesen megnevelve(tisztelet a kivételnek), és ebből is lehetnek kalamajkák. Lásd: nem első eset, hogy sétálsz az utcán, megáll melletted egy autó, berántanak, Romániában(vagy máshol) ébredsz fel, és senki nem fog tudni segíteni, gondolom azt meg tudjátok, milyen céllal vittek el. Jó esetben ha ráduntak, kidobnak az utcára, és talán megmenekülsz.


Lehet, hogy nem teljesen ide tartozik, de ezt jó ha tudják a fiatalabbak is, ezért lepontozhattok, de nekem ez a véleményem.

2021. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 anonim ***** válasza:
74%
Nem
2021. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 anonim ***** válasza:
77%

"József Attila. Jézusom, legalább néznétek utána..."


Az "Aludj el szépen, kis Balázs", te szerencsétlen. Nem Balázska.

2021. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
10%
A balázska az egy zene az ismerős arcoktól
2021. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:
81%
Ezért az anyagdarabkáért még pénzt is kérnek? Törölgetőrongynak néztem. És ez kényelmes? Nem csúszkál el? Valahogy nehéz ruhának tekinteni. A lányom már 16, de tuti nem venné fel. Pedig van haspólója. De azokat ő mindig egy kis elől nyitott felsővel, pulcsival hordja. Úgy nem olyan kihívó és közönséges.
2021. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
79%
59: Gondolom, akinek A-s vagy B-s a melle, annak nem csúszkál. C-nél meg D-nél már necces. De átlagban nem is olyanok veszik fel, akik C-sek vagy nagyobbak.
2021. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!