Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mártsam be a legjobb barátnőme...

Mártsam be a legjobb barátnőmet a szüleinél? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk. Már kb 2 éve beszélget egy nálunk idősebb sráccal (21), kavartak is párszor, de közben a srácnak végig barátnője volt. Nem egy, hanem több, és minden szakításnál a barátnőm abban reménykedett, hogy na majd vele fog összejönni legközelebb. De ez sosem így lett...

Most a srác elhívta Pestre, hogy találkozzanak, merthogy ő ha itthon van, nem ér rá (ja, mert jön vele a barátnője mindig).


Tőlünk Budapest több, mint 200 km, az utolsó vonat este 7-kor indul Pestről ide. A srác 8-kor akar vele találkozni, de azt már előre mondta, hogy kb 10-ig ér rá, mert utána a barátaival lesz. A barátnőm így is akar menni és hogy utána akkor még sétálgat a belvárosban, vagy beül valahová még, meg felül valamelyik éjszakai járatra és zenét hallgat, ő ezzel elvan az első vonat indulásáig. De ettől már nekem van szekunder szégyenem, hogy ennyire szalad utána. Már az is, hogy ő utazik sráchoz, meg a srác képes felrángatni innen azért, hogy "megigyanak valamit", mikor tudja, hogy nem tud hol aludni és haza sem tud jönni Pestről a barátnőm. Ráadásul tudjuk, hogy azért nem mehetnek a sráchoz, mert a barátnőjével lakik... Undorító az egész. A barátnőm közben oda és vissza van, hogy elhívta találkozni és hogy nem fogja lemondani, meg lehet a srác meggondolja magát majd és lemondja a haverjait, aztán vele lesz egész este. Közben meg szerintem csak unatkozik és kell valaki, aki kitölti az üresjáratot.


Mondtam azt is, hogy beszéljünk a bátyámmal és esetleg menjen fel vonattal, mi meg később érte megyünk, még az üzemanyagot sem kérné el tesóm. De hogy nem, mert mi lesz, ha a srác mégis ráér egész este, akkor minket hiába rángatott volna fel és nem akar ugráltatni. Meg hogy a tesómnak osztálytársa volt ez a srác és utálja, a szülei sem szeretik és nem akarja, hogy fejmosás legyen ebből otthon.

Sosem voltam még Pesten éjszakai járaton, vagy egyedül egész este, de szerintem nem veszélytelen egy fiatal (és csinosabb) lány számára. Féltem nagyon, szerinte meg csak az ördögöt festem a falra, mert nyáron, mikor tele van minden turistával, ugyan ki támadná meg... De hajnal 4-5-kor már nincsenek tele a helyek egyáltalán, az első vonat meg reggel 6-kor indul.


Nem tudom, mit csináljak, mert tudom, hogy nagyon várja ezt a talit és teljesen többet gondol bele, mint a srác.

Én lennék az alibije, hogy a szüleimmel kimegyünk a nyaralónkhoz és ő is kint alszik velünk.


De közben meg a szülei annyira végtelen rendes emberek, hogy szerintem ha eléjük állna és elmondaná ezt, az apukája még azt is mondaná, hogy akkor ő elviszi és haza is hozza majd. Ezért nem értem, miért akar nekik hazudni.

Nem szeretik a srácot, oké. Én sem szeretem, de attól még nem akarom, hogy ő meg egyedül kódorogjon Pesten egész éjszaka.

Vagy túlaggódom és tényleg nem lesz semmi baja azon kívül, hogy hulla fáradtan jön haza?


2021. aug. 10. 12:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
90%
A barátnődnek nagy valószínűséggel nem lesz baja, ha lesz nála óvszer, de élete legrosszabb éjszakája lesz, akkor is, ha 10-kor lepattintják, de még inkább, ha levarja a srác, mert neki csak ennyit jelent. Nagyon kedves vagy, hogy aggódsz, de szállj ki a képből, és ne legyél alibi. Ha a nagy szerelem lenne, azt mondanám támogasd, de ebben biztos, hogy nem kell.
2021. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 anonim ***** válasza:
70%

A barátnődről nem mondok semmit, mert mindenki előtt nyilvánvaló, hogy egy szédült, buta liba. Majd megtanítja az élet,...vagy nem, vannak ilyenek.

Te ne legyél alibi, de a szülőknek se mószerolj, legjobb ebből kimaradnod.


Szerintem azért nézd át jobban az a menetrendet, mert este fél 10-10 kor még indulnak vonatok és a hajnali is 3-kor megy. Legalábbis Magyarországon.

2021. aug. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 anonim ***** válasza:
98%
A végén lehet rajtad csattanna, hogy miért falazol.
2021. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 A kérdező kommentje:
Persze, járnak vonatok este 7 után is azországban, de ide, ahol élünk, akkor indul Pestről az utolsó.
2021. aug. 10. 12:43
 15/84 anonim ***** válasza:
82%
Ne engedd el , magyarázd el neki,ha annyira érdekelné a fiút ,akkor ő menne hozzá,meg nem lenne neki élettársa. A barátnőd csak egy játékszer neki ,akit kedvére cibálhat,majd ha megunja leralja a fiók aljára,majd újra előveszi ,mint a megunt ruhát. Tudom ez csúnya hasonlat,de ez az igazság. Én még 50km távolságra se asszisztálnék ilyenben. Megmondanám neki,hogy nem vállalom a felelőséget az ő cselekedeteiért, és ha ezt nem fogja fel ,akkor nincs miről beszélnünk,de ha még is úgy dönt ,hogy elmegy akkor számítson rá,hogy felfogom keresni a szüleit ,hogy elmondajam nekik ,hogy a lányuk valójában hol van. Utána lehet én a rossz meg stb,nem érdekellne,egyszer majd hálás lenne érte. Lehet hogy többet nem állna szóba,de legalább az én lelki ismeretem tiszta lenne
2021. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 anonim ***** válasza:
94%

Mindig is furcsálltam az efféle elvakultságot. Érdekes hogy mennyi fiatal lány esik bele ebbe a hibába.

,,Majd miattam megváltozik'',,Majd mellettem hűséges lesz''

Kíváncsi vagyok, hogy honnan ered ez. Valaki esetleg tudja? Romantikus filmek/könyvek lehetnek a ludasak ebben?

Egyetértek az előző válaszolókkal, ne legyél az alibije, mert problémád lehet belőle. Ideje lenne már tanulnia ebből, nem gondolod? A szülei nem tudják neki elmagyarázni, hogy mi a probléma ezzel a egésszel? Rád gondolom nem hallgat. Kicsit sajnálom ezt a lányt az ostobasága miatt és a srác barátnőjét is. Én legszívesebben szólnék a srác barátnőjének, hogy mi a helyzet, ne vesztegessen rá több időt.

2021. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 anonim ***** válasza:
89%

Ez fog menni a barátnőd 25 éves koráig.

Volt egy ilyen haverom sok nője volt egyszerre általában elővette,elrakta a csajait. Viszont 25 év körül mindig dobva lettek véglegesen

2021. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 anonim ***** válasza:
23%

Mindenki olyan hülye ebben a történetben, hogy kb. a hasam fogom a röhögéstől. :D


Te, illetve ti a szüleiddel ne játsszátok az alibi szerepét, mert ha a lány eltűnik, rajtatok fogják keresni, hogy biztos ti tettétek el láb alól.

Te ne ajánlgasd a tesódat senkinek, nincs annál gusztustalanbb dolog, mint kihasználni valaki jóindulatát. Képes lennél szegény tesódat beszervezni és levezettetni oda-vissza 400 km-t, ráadásul ingyen? Nem vagy te komplett. Szégyellném, ha egyáltalán ilyen eszembe jutna, nemhogy még kimondani, meg őt ajánlgatni. Még ha a tesód önként vállalná, akkor is illene lebeszéni róla, mert az aztán az igazi balek, aki ennyire szolgalelkű, és képes ennyi időt meg energiát este meg éjszaka egy ismerősre fordítani, aki semmi fontosat nem csinál Pesten, nem egy nagybeteg rokont látogat meg, hanem csak szórakozni megy fel.

Nagyon buta dolog lenne ez a tesódtól is, ha hajlandó lenne ilyenbe belemenni, akkor meg még ostobább, ha önként ilyet felajánlana. Még barátért, rokonért is jó nagy ökörség ilyet megtenni, nemhogy egy ismerősért. Az a találkozó csak puszta szórakozás. Oldja meg maga a barátnőd a hazajutását.

Azt meg hogyhogy nem érted, hogy miért nem akarja elmondani a szüleinek? Ennyire ne legyél oktondi. Szégyelli magát, hogy ilyen rövid időre képes lenne felutazni a sráchoz, ezért el sem mondja nekik.

Semmi közöd hozzá, hogy miért megy ennyire a srác után a barátnőd. Az ő dolga, ha megcsalják a fiú barátnőjét, ahhoz sincs közöd.

2021. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/84 anonim ***** válasza:
19%

16,os

Szerintem a barátnője tud arról hogy megcsalja de nem akarja meglátni.

Ez a férfi vmi félisten lehet hogy ennyire imádják a lányok

2021. aug. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 A kérdező kommentje:

Látszik az egész helyzeten, hogy a srác hülyének nézi... Most is elutazott két hétre se szó, se beszéd, a barátnőmnek egy szót nem írt, onnan tudta, hogy nyaralni van, hogy pakolta ki Instagram Storykba a képeket a barátnőjével. Majd mikor a barátnőm rákérdezett nála, hogy kivel volt, hol volt, annyit válaszolt, hogy haverokkal. Szóval arra sem veszi a fáradtságot, hogy titkolja, hogy kapcsolatban él... Meg ez is, hogy van lakása Pesten, egyedül él (elmondása szerint), de hogy oda nem tudnak menni a szomszédok miatt. Közben a barátnője Instagramját megtaláltuk, és hogy, hogy nem, ugyanabból a lakásból posztol, storyzik, mint amiben a srác lakik.

Gáz az egész.

2021. aug. 10. 12:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!