Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mártsam be a legjobb barátnőme...

Mártsam be a legjobb barátnőmet a szüleinél? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk. Már kb 2 éve beszélget egy nálunk idősebb sráccal (21), kavartak is párszor, de közben a srácnak végig barátnője volt. Nem egy, hanem több, és minden szakításnál a barátnőm abban reménykedett, hogy na majd vele fog összejönni legközelebb. De ez sosem így lett...

Most a srác elhívta Pestre, hogy találkozzanak, merthogy ő ha itthon van, nem ér rá (ja, mert jön vele a barátnője mindig).


Tőlünk Budapest több, mint 200 km, az utolsó vonat este 7-kor indul Pestről ide. A srác 8-kor akar vele találkozni, de azt már előre mondta, hogy kb 10-ig ér rá, mert utána a barátaival lesz. A barátnőm így is akar menni és hogy utána akkor még sétálgat a belvárosban, vagy beül valahová még, meg felül valamelyik éjszakai járatra és zenét hallgat, ő ezzel elvan az első vonat indulásáig. De ettől már nekem van szekunder szégyenem, hogy ennyire szalad utána. Már az is, hogy ő utazik sráchoz, meg a srác képes felrángatni innen azért, hogy "megigyanak valamit", mikor tudja, hogy nem tud hol aludni és haza sem tud jönni Pestről a barátnőm. Ráadásul tudjuk, hogy azért nem mehetnek a sráchoz, mert a barátnőjével lakik... Undorító az egész. A barátnőm közben oda és vissza van, hogy elhívta találkozni és hogy nem fogja lemondani, meg lehet a srác meggondolja magát majd és lemondja a haverjait, aztán vele lesz egész este. Közben meg szerintem csak unatkozik és kell valaki, aki kitölti az üresjáratot.


Mondtam azt is, hogy beszéljünk a bátyámmal és esetleg menjen fel vonattal, mi meg később érte megyünk, még az üzemanyagot sem kérné el tesóm. De hogy nem, mert mi lesz, ha a srác mégis ráér egész este, akkor minket hiába rángatott volna fel és nem akar ugráltatni. Meg hogy a tesómnak osztálytársa volt ez a srác és utálja, a szülei sem szeretik és nem akarja, hogy fejmosás legyen ebből otthon.

Sosem voltam még Pesten éjszakai járaton, vagy egyedül egész este, de szerintem nem veszélytelen egy fiatal (és csinosabb) lány számára. Féltem nagyon, szerinte meg csak az ördögöt festem a falra, mert nyáron, mikor tele van minden turistával, ugyan ki támadná meg... De hajnal 4-5-kor már nincsenek tele a helyek egyáltalán, az első vonat meg reggel 6-kor indul.


Nem tudom, mit csináljak, mert tudom, hogy nagyon várja ezt a talit és teljesen többet gondol bele, mint a srác.

Én lennék az alibije, hogy a szüleimmel kimegyünk a nyaralónkhoz és ő is kint alszik velünk.


De közben meg a szülei annyira végtelen rendes emberek, hogy szerintem ha eléjük állna és elmondaná ezt, az apukája még azt is mondaná, hogy akkor ő elviszi és haza is hozza majd. Ezért nem értem, miért akar nekik hazudni.

Nem szeretik a srácot, oké. Én sem szeretem, de attól még nem akarom, hogy ő meg egyedül kódorogjon Pesten egész éjszaka.

Vagy túlaggódom és tényleg nem lesz semmi baja azon kívül, hogy hulla fáradtan jön haza?


2021. aug. 10. 12:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonymousreview60 ***** válasza:
72%

Az előttem szólók mindent leírtak, ismételni felesleges.

A te dolgod most abban segíteni a lányt (akár a találkozások gyakoriságának növelése mellett - minusz hazudozás a szülőknek), hogy minél hamarabb arcra essen a kiscsaj (mínusz terhesség és fertőzés). Én megmutatnám neki a hím és nőstényének Instagramját, de tartok tőle, még ezen sem gondolkodna el, mert most még a ..csájával gondolkozik.

Roppant érdekelne, hogy ez a hím mit tud. Aki nő, és volt ilyen cipőben, az írja meg nekem. Én gyermeki, éretlen gondolkodást és borzalmasan alacsony önértékelést látok mögötte.

2021. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 anonim válasza:
34%
Szerintem mindenképp tegyél valamit, de el ne engedd egyedül Pestre. Megerőszakolhatják bármi történhet vele. Főleg ne egy ilyen pasi miatt. Vagy te is menj vele Pestre, kísérd el vagy ne adj neki alibit. Ha pedig nem egyezik bele, szólj a szüleinek. Lehet megharagszik rád de inkább ez, minthogy bármi komolyabb baja essen.
2021. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
89%
Jah kisérje el aztán őt is megerőszakolják....
2021. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonymousreview60 ***** válasza:
14%
A buszok és a villamosok már eléggé be vannak kamerázva, és ha a lány a buszsofőr mögött ül le, akkor onnan hamar tud segítséget kérni. Nem fogják a buszról lerángatva megerőszakolni. Ez nem az 1970-80-as évek new yorki Harlemje.
2021. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
100%

"te is menj vele Pestre"

Ne menj!

2021. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:
81%
Meglenne hívva egy italra...aztán ha nem fogadja el jaj miért vagy ilyen...
2021. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 anonim ***** válasza:
82%
anonymousreview60: senki nem úgy gondolta, hogy a buszon/villlamoson akarják megeröszakolni - de egész éjszaka azért nem lehet ezeken, márcsak azért sem, mert nem járnak egész éjjel.
2021. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
92%

Engem 18 évesen egy forgalmas helyen (Móricz Zsigmond körtér) akart 2 pasi betuszkolni egy autóba. Csak azért nem sikerült, mert határozott voltam és az egyik kapott orra egy öklöst. Szerencsém volt, mert jóval erősebbek voltak nálam, de gondolom nem akarták megkockáztatni, hogy elkezdjek kiabálni.


Ha akkor bepánikolok vagy leblokkolok, akkor bármi történhetett volna, szóval nem kell ehhez New Yorkba menni.

2021. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
91%
15éves koromban én is ilyen voltam.Naív kislány , átutaztam 30kmrel odébb egy pasi miatt. Ittam egy kolát és se kép se hang másnap meztelenül ébredtem a parkban. 150nem fogadott hívás , utána csörgött a telom egy rendőr hívott,hogy hol vagyok,mi történt, és menjek haza ,nem fognak otthon bántani ,amiért szó nélkül (alibivel) leléptem. Ez volt az a pillanat az életemben ,amikor megfogadtam ,hogy többet,nem akarok senkit az életembe, többszöri sikertelen öngyilkosság,terápia ,pszichiátria kellett ahhozz ,hogy újra talpra álljak. 30éves vagyok ,de még mindig tartok a férfiaktól ,hogy újra megtörténik. Naív voltam , habár erre nem lehet kifogást találni ,és akkor mindenki más hibás volt ,csak én nem. Most már visszagondolva tudom, hogy nem lett volna szabad hinnem annak a férfinak. Kapot 5évet ,már 7éve szabad lábod van és kitudja ,hogy nem-e újra elköveti valami ezt valami másik naív lánnyal.
2021. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenről hallottam már amit a 48-as ír,az egyik lány osztálytársam öngyilkos akart lenni,darabig nem jött iskolába,aztán kiderült hogy Budapesten betuszkolta 2 férfi az autóba és ott megerőszakolták úgyhogy még szűz volt,aztán kidobták hajnalba valahol. Sokáig titkolta,de lelkileg teljesen tönkrement, és később derült csak ki amikor öngyilkossági kisérlete után elárulta.

Azt hittem kamu, de ezek szerint tényleg van ilyen

2021. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!