Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudjam elkerülni hogy...

Hogyan tudjam elkerülni hogy felnőttként újra összeköltözzek a szüleimmel? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Huszonnégy éves mesterszakos vagyok, a nagyszüleim egykori lakásában lakom, felét én felét apám örökölte (elsős voltam alapszakon amikor elhunytak). Mivel belváros és a szomszédok idősek, a vezetékek, stb öregek, ők hülyék lennének költeni a felújításra, de nem szegények. Anyám azt találta ki, adjuk el azt és a panelt ahol felnőttem és a két árából egy többgenerációs családi ház lenne. Szerintem rossz ötlet, életem végéig beleszólna a függönybe vagy az öltözködésembe. Mellesleg ezért a lakásért nem kapnánk sokat, mert bulinegyedben van. Ennek ellenére szeretem, csak a fent említett probléma nyomaszt. Hogyan kerüljem el? Hiába vagyok részmunkaidős tanulás mellett, a nagyobb kiadásokat ők állják saját felajánlásra amíg nem lesz teljes munkaidős szakmám. Magyarán addig nem leszek 100 százalék önálló. Bocsi ha hosszú.

2021. aug. 26. 14:17
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
#30, a lányok is? :(
2021. aug. 27. 14:33
 32/36 anonim ***** válasza:
82%
A lányok sokkal koszosabbak tudnak lenni, mint a férfiak, tapasztalat. Szutyokban kifesti magát, kimegy kipingálva, aztán hazamegy a szutyokba.
2021. aug. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
29. Oké, hogy apud egy papucs és mindenben igazat ad anyudnak, hogy az ne sivalkodjon, de egy soktízmillió forintos lakás ügyében csak nem hagyja már magát. Nem?
2021. aug. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
71%
nem minden egyetemista primitív, aki lelakja a bérleményt.
2021. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
81%
Aki balhés egyetemista, az nem fog olyan szobát kivenni, ahol a tulaj lakik a szomszédban, ez már jó szűrő.
2021. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

#35

Kivève, ha a tulaj is egyetemista!😃

2021. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!