Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy valami nagyon nem okés velem?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje a halálomat kívánom magamnak. Teljesen szét is vagyok csúszva. Karom,hasam, lábam hegekkel tele van. Éheztettem is magam. Tudom nem jó ezeket csinálni de egyszerűen nem érzem jól magam a testembe. Egyszerűen olyan mintha kínoznának ezzel az egésszel. Mármint az élettel.

Legjobb barátaim hátba szúrtak. Barátom kihasznált s majd megcsalt. Itt a családba is meg vannak a gondok.

És egyszerűen tovább ezt így nem bírom ha egy nap nem sírom el magam legalább 3x akkor egyszer se.

És úgy gondolom, hogy ezt valahogy el kéne neki mondanom, de nem tudom hogyan mondjam:(


2021. szept. 27. 00:39
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
78%
Kérdező, szerintem mindenféleképp a szüleiddel beszélj erről! Mitől félsz? Ne szégyelld! Ők állnak hozzád a legközelebb. Egy szülő megfogja érteni! Természetes dolognak tartom, hogy ennyi csalódás teljesen megviselt téged. Az idő sok mindent megold szerintem, de ha nem adod ki magadból akkor csak neked lesz rossz!!
2021. szept. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
78%
Különben a COVID óta sokan éreznek így, kitartás, majd lesz valahogy...
2021. szept. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Ne csinálj butaságot!


Mindenkepp, beszélj a szüleiddel és ezeket a dolgokat mondd el neki!


16 éves unokahugom is kb ilyen dolgokat élhetett át. Barátja külföldön, szülei rengeteget dolgoznak. Senki nem vett észre belőle semmit. Öngyilkos lett. A szülei, rokonok, barátok mind-mind értelmetlenül álltak a sírjánál. .. mindenki segített volna de már nem lehetett. Senkinek nem beszélt a fajdalmairok, igy azok felemesztettèk... A baratja 3 nap múlva ugyan azt tette, ő is eldobta az életet.


Mindenre van megoldás, fontos vagy a szüleidnek és vannak, akik szeretnek! Gondolj rájuk és hidd el, mindenre van megoldás és minden problémát meg lehet oldani, csak ki kell tartani és erősnek kell lenni.

2021. szept. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
56%
Hát igen, ez a szomorú. Utólag mindenki segítene, de amikor észre kellene venni hogy baj van, akkor az emberek szeretik a homokba dugni a fejüket vagy szimplán nem törődni a másikkal. Sokan vannak akiken látszik hogy segítségre szorul. Miért akkor kell észbe kapni amikor már késő?
2021. szept. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
73%

Mert ahogy előttem is írták, a depressziót jól tudják alcázni.


Sajnos ott az iskola pszichológus is bakizott, mert beszélt vele, de nem szólt a szülőknek.


Kérdező, mindenképp kérj segítséget!

2021. szept. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
37%
Amíg élsz van remény hogy jobb lesz! Ha megolod magad marad az örök reménytelenség.
2021. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
15- nekem felírta a háziorvos az antidepresszánst és a xanaxot...
2021. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg hogy ? Szakorvosi vizsgálat nélkül neki nem lehetne, sőt szakorvosi vizsgálat után SEM. Mindig a következő kontrollig írta ki a gyógyszert a pszichiáter.
2021. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, hogy miért, talán látta, hogy nagy a baj, de felírta. Fél év után segített, hogy fokozatosan elhagyjam a gyógyszereket.
2021. szept. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
87%
Csakhogy ez nem az ő területe, súlyos, sőt életveszélyes helyzetet teremthet. Vagy simán átbaszhatja egy függő.
2021. szept. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!