Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy valami nagyon nem okés velem?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje a halálomat kívánom magamnak. Teljesen szét is vagyok csúszva. Karom,hasam, lábam hegekkel tele van. Éheztettem is magam. Tudom nem jó ezeket csinálni de egyszerűen nem érzem jól magam a testembe. Egyszerűen olyan mintha kínoznának ezzel az egésszel. Mármint az élettel.

Legjobb barátaim hátba szúrtak. Barátom kihasznált s majd megcsalt. Itt a családba is meg vannak a gondok.

És egyszerűen tovább ezt így nem bírom ha egy nap nem sírom el magam legalább 3x akkor egyszer se.

És úgy gondolom, hogy ezt valahogy el kéne neki mondanom, de nem tudom hogyan mondjam:(


2021. szept. 27. 00:39
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
0%
Csaj vagy mert akkor van egy kis megle? petés a számodra
2021. szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
43%

Bármi is történt veled az ok lehet arra hogy szomorú legyél de arra nem,hogy semmibe vedd az életed ,

Én rájöttem hogy az élet értelme nem lehet egy másik ember (barátok,pasik,)

Ezt azért mondom mert a barátok és pasi elvesztése utáni rossz kedv a bízonyíték arra ,hogy nem találtad meg azt a boldogságot és lelki egyensúlyt amivel önmagában boldog vagy.


Ezt pedig csak a Teremtő-közelségében lehet megélni.

Szerintem egyértelmű hogy ezért isznak és drogoznak az emberek mert próbálják kitölteni azt az űrt ami a Teremtő hiánya okoz.

Tenálád is mihelyst ezek a töltelék alakok kiestek újra űres lettél.


De van egy jó hírem , a teremtő nem hazudik ,hűséges ,ő mindig olyan marad mint amilyenek mondta magát soha sem fog megváltozni,olyan mint egy kőszikla ami mindig ugyan ott marad ahol van.


Viszont hogy ki is ő valójában azt meg lehet találni nem rejtette el magát

Nagyon fontos hogy úgy akarod megtudni az igazságot hogy bármi is legyen az fogadd el,ne legyenek elvárásait az igazság felé.


Ha az igazság az volna pl hogy a Teremtő törvényei szerint kell élnünk akkor fogadd csak el ha arra vezet az utad (mert ha valóban az van a szívedben hogy csak az igazság érdekel bármi is legyen az meg fogod találni!)mégegyszer mondom semmilyen salyát akaratod ne legyen az igazság felé mert az igazság azoknak fedi fel magát akik csak őt magát akarják előzetes feltételek nélkül.


Utószóként nézz csak fel az égre a csillagokra ,el ne hidd hogy azok csak kövek a nagy semmiben üritsd ki a fejed minden előzetes tudással afelől hogy mik is azok ,és egyből meglátod a teremtés tényét.

2021. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!