Ezt hogy gondolja anyám?

Figyelt kérdés
Sziasztok 22 éves vagyok és mozgássérült rokkantnyugdijas vagyok. Anyám 1 hónappal ezelőtt kért tőlem 60 ezer ftot.. A nevelőapám kamionos 600k keres havonta de nem elég semmire szerinte, előző hónapba állitólag elfelejtette a részletet mert azt mondtam oké 3 honapig 20k (mar ez is eleg nagy szégyen ekkora kereset mellett ráadasásul kapja rám az emelt összegű ápolásit is). Most azt mondja nekem,hogy két részletbe tudja csak odaadni... komolyan nem fér a fejembe bazdmeg mit gondol ez? A fán terem nekem a pénz 87%os mozgássérült vagyok 71k a rokkantnyugdijam összesen meg amit összakaparok pókeren az van.. Hogy lehet valaki ekkora senkiházi ember?
2021. szept. 27. 14:47
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
83%

Na akkor megegyszer: az emelt összegű ápolási 62005.- Abból futja az étkezésedre, hacsak nincsenek extra kívánságaid, vagy allergiád, még a rezsi rad eső részére. Hogy a nevelőapad mennyit keres, az nem a te dolgod.

Ha nem tetszik a rendszer, nyugodtan elköltözhetsz. A kemény 70ezret egy lyukra se lesz elég.

2021. szept. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én áldozat.. Csak akkor nem kell kérni ennyi.. Egyébként csak szólok,hogy a bőrt is lehúzza róla tehát lenne miből megadni csak nem derogál neki ennyi. Nem vagyok én megkeseredve csak nem szeretem ha valaki hülyének néz és pofátlan velem.
2021. szept. 27. 15:28
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nevelőapáddal beszélj kicsit. Említsd meg, hogy mi történt és hogy te jobban éreznéd magad, ha nem neked tartozna, hanem a férjének - magyarul adja oda nevelőapád azt, amit anyukád elkért és majd intézzék el egymás közt - te meg ne adj többé ilyen sokat kölcsönbe, ha sürgősen kell vissza.

A stílusodból leszűrve anyukád nem ápol téged, csak felveszi az ápolásit? Vagy miért haragszol rá ennyire?

2021. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
86%
Én a párjától kérném vissza. Teljesen normális hangnemben el lehetne kérni azzal, hogy szükséged lenne rá, de anyukád nem tudja vagy akarja odaadni. Ők meg rendezzék le egymás közt. Valószínű az úr azért ad neki annyit, mert azt hiszi, hogy te is kapsz belőle dolgokat. Nagyot koppanna, ha tudná, hogy anyuka eltapsolja!
2021. szept. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. Végre valakik akik látnak is és nem engem szidnak. Sajnos tud mindenrol de olyan szinten buta,hogy felesleges lenne ezért is tartunk itt.
2021. szept. 27. 15:45
 16/37 anonim ***** válasza:
93%
Ne adj neki egy fillért se. Nem érdemli meg. Van neki pénze bőven.
2021. szept. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Utolso épp ezaz,hogy nincs.. Mindet elbassza a semmibe amik voltak ingosagok amiert a nagyapám dolgozott meg már mindent elbaszott itt közel 20m-rol beszélünk.
2021. szept. 27. 15:52
 18/37 anonim ***** válasza:
41%

"Én a párjától kérném vissza. Teljesen normális hangnemben el lehetne kérni azzal, hogy szükséged lenne rá, de anyukád nem tudja vagy akarja odaadni. Ők meg rendezzék le egymás közt. Valószínű az úr azért ad neki annyit, mert azt hiszi, hogy te is kapsz belőle dolgokat. Nagyot koppanna, ha tudná, hogy anyuka eltapsolja!"



Vagy éppen tisztában van vele, anyukának mennyi kiadása van a nyiffnyaff kisfia miatt. A kisfiú meg ok nagyot koppanna, ha hopp a nevelő apa úgy döntené, holnap mehet amerre lat.

2021. szept. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Utolso ha analfabeta vagy nem tehetek rola. Mint mondtam magyar oldal magyar mentalitas ha nem tetszik lehet tovabb gorgetni😃
2021. szept. 27. 16:11
 20/37 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagyok analfabéta drága csillag. Ha nem tetszik anyád hozzáállása, lehet költözni.
2021. szept. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!