Ezt hogy gondolja anyám?

Figyelt kérdés
Sziasztok 22 éves vagyok és mozgássérült rokkantnyugdijas vagyok. Anyám 1 hónappal ezelőtt kért tőlem 60 ezer ftot.. A nevelőapám kamionos 600k keres havonta de nem elég semmire szerinte, előző hónapba állitólag elfelejtette a részletet mert azt mondtam oké 3 honapig 20k (mar ez is eleg nagy szégyen ekkora kereset mellett ráadasásul kapja rám az emelt összegű ápolásit is). Most azt mondja nekem,hogy két részletbe tudja csak odaadni... komolyan nem fér a fejembe bazdmeg mit gondol ez? A fán terem nekem a pénz 87%os mozgássérült vagyok 71k a rokkantnyugdijam összesen meg amit összakaparok pókeren az van.. Hogy lehet valaki ekkora senkiházi ember?
2021. szept. 27. 14:47
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Ki duzzog itt? Leirom a tenyeket.. igen nem kell beszallnom a rezsibe viszont a kiemelt apolasi nem 62k ahogy itt a sok nagyokos elmondta es anyam egy pohar vizet nehezen ad nekem de ti ugye ismeritek a tenyeket. Azt is leirtam mennyi mindent elbaszott ugye 20m az semmi kb amiert a nagyapam megdolgozott ezeken a dolgokon erdemes atsiklani. Egyebkent orulj annak,hogy jarsz meg egeszseges vagy.. barkivel megtortenhet ez es akkor lehet megmutatni hogy lehet nyiffnyaff trollnak lenni. Es vegezetul orulok,hogy ennyire tudod mennyi penzem van a multkor egyutt vigyaztunk libat akkor mondtam el nem?
2021. szept. 28. 08:18
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

[link]


De, az emelt összegű ápolási díj a Kormányhivatal szerint is 62005 forint.

Akkor vond vissza az ápolási díjat, és fizess a jövedelmedből. Így nem lesz neki sem teher a pohár víz.


A 20 millió forinthoz, ahogy a nevelőapád jövedelméhez semmi közöd nem volt. Az elveszett jövendőbeli örökségen lehet siránkozni, de nem jár autómatikusan, max a köteles rész.

Mielőtt elkezdesz hülyeségeket írkálni, gondolkodj egy kicsit, vagy nézz utána a tényeknek.

Azért a kommentjeid, komoly, felnőtt férfi benyomását keltik, ja, nem...

2021. szept. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Értelemszerűen troll és kamuzik. Nincs szóköz, mindig elmegy egy szélsőséges pontig és rinyál (most a hátrányos helyzetűek élete - ami jogos -, korábban a keresztelős kérdésnél a régi, jó egyházi szokások avulása). A troll felvetést ignorálja, mint mindig.


Vegyétek már észre, hogy ez ugyanaz a kretén folyamatosan és szóra sem érdemes. Kérdező, keress munkát és társat, akkor nem lesz ilyen unalmas az életed, hogy folyamatosan told a kamut.

2021. szept. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Utolso azert ez tul megy minden hataron. Azert mert nem teszek a vesszo utan szokozt troll vagyok? Ki azaz elmeroggyant aki ilyet kitalal, hogy (remelem latod a kib@szott szokozt) 87 szazalekos mozgasserult es ketoldali spasztikus benulasa van. Az oldalon jelenlevok 90 szazaleka nem tudja mi a spasztikussag fogalma nem fogom ecsetelni. Viszont nagyon-nagyon elgondolkodato ez miert is vagyunk annyira lemaradva Nyugatrol mindenfelekeppen?! Lehet nem egyet erteni velem meg ocsarolni na de azert ilyet, hogy troll vagyok emiatt hat ez halali. Ezaz oldal azert van meg mar csak, hogy (ismet volt szokoz) lehessen szitkozodni meg megmondani a tutit a masiknak. Lehet nem a legszebb megfogalmazasu kerdes volt es lehet egy kicsit felbasztam az agyamat ma mar maskepp latom ezt a helyzetet tobbet biztos , hogy (ismet vesszo a kretentol) egy budos fillert nem fogok adni neki es ennyi.
2021. szept. 28. 15:24
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

A kretént arra értettem, aki napi 4 kamu kérdést ír ki ide és mindben kihagyja a vessző után a szóközt.


Nem azt írtam, hogy azért kretén valaki, mert kihagyja a szóközt; de te sem gondolhatod, hogy valaki egészséges lelkülettel napi szinten tolja a kamut, az normális. (Olvasd újra a kommentem, szerintem elég egyértelmű a leírtak lényege. A Nyugathoz való felzárkózásnak szerves része lenne az értő olvasás fejlesztése - országos szinten.)


Ha nem hiszed el nekem, csak nézz vissza ebben a topikban pár oldalt, legalább 10 ilyen kérdést találsz. Mindben kihagyja a szóközt, szerintem ez elég sajátos íráshiba, nem gyakori.

2021. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy írja le a saját történetét ahogy akarja. Magad oldalát írtad, másik feleket nem ismerjük. De eléggé életképtelen vagy látom. Idióta
2021. szept. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Tudod mit legyek idiota.. Ha te ettol elelvezel am legyen😂.
2021. szept. 29. 07:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!