Ezt hogy gondolja anyám?

Figyelt kérdés
Sziasztok 22 éves vagyok és mozgássérült rokkantnyugdijas vagyok. Anyám 1 hónappal ezelőtt kért tőlem 60 ezer ftot.. A nevelőapám kamionos 600k keres havonta de nem elég semmire szerinte, előző hónapba állitólag elfelejtette a részletet mert azt mondtam oké 3 honapig 20k (mar ez is eleg nagy szégyen ekkora kereset mellett ráadasásul kapja rám az emelt összegű ápolásit is). Most azt mondja nekem,hogy két részletbe tudja csak odaadni... komolyan nem fér a fejembe bazdmeg mit gondol ez? A fán terem nekem a pénz 87%os mozgássérült vagyok 71k a rokkantnyugdijam összesen meg amit összakaparok pókeren az van.. Hogy lehet valaki ekkora senkiházi ember?
2021. szept. 27. 14:47
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Mióta vagyok neked kiscsillag? Csak magadat rohogteted ki ezzel! Orulok,hogy ennyire ismersz miszerint nyiffnyaf vagyok meg anyam sokat kolt ram.. Oh wait a kovetkezo biztos az lesz,hogy kitalaltam az egeszet nemde?
2021. szept. 27. 16:16
 22/37 A kérdező kommentje:
Aki normalis valaszt adott annak koszonom. Aki meg belemkotott remelem jobb lett a napja tole en a nyiffnyaff aki miutan megmutottek a gerincet masnap felallt 2 oldali spasztikus benulassal no mindegy. Hajra magyarok egyunk egy kis krumplit ennek oromere😃😃
2021. szept. 27. 16:26
 23/37 anonim ***** válasza:
80%
Ha anyád nem költene rad, eleg nehezen interneteznél most, de mindegy. Szia.
2021. szept. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell adni aztán utána ha ugymond nem ugy all hozzad akkor azt is viselni.
2021. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Kedves utolso elotti az internetet en fizetem SAJAT penzbol korlatlan a netem mint ahogy a telefonomat is MAGAMNAk veszem SAJAT penzbol. Amim most van azt mindent MAGAMNAK koszonhetek nem anyamnak sem neveloapamnak de orulok,hogy te ilyen okos vagy es atlatod az eletemet...
2021. szept. 27. 17:31
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Értem.

Ha egyet ért veled: normális válasz.

Ha kételkedik/részben/vagy egyáltalán nem neked ad igazat, akkor analfabéta hülye.

Logikus. (Irónia volt)

2021. szept. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Rezsire, kajára, gyógyszerre, ilyenekre mennyit fizetsz haza?

Felnőtt vagy, akkor ufye ezeket magadnak biztosítod?

2021. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos 'vessző után nincs szóköz' troll, kár a válaszkommentekbe fektetett energiáért.
2021. szept. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Igen veszek kajat is,gyogyszert sot meg,hogy legyen mibe belekotni meg az o telefonreszletet is fizetem. Kritikan aluli ezaz oldal ez volt az utolso kerdesem rajta.. Leli rola a magyar mentalitas,hogy az en k@rva anyamat azert ,mert vissza akarom kapni a penzem (azert mozgasserultkent nem olyan egyszeru foleg itt bar ez nem jut el az agyatokig par normalis valaszolot kiveve.)
2021. szept. 28. 03:09
 30/37 anonim ***** válasza:
88%

Nézd, 71000 forintból ez úgy valósítható meg, ahogy többen is rávilágítottak, hogy feltehetően nem kell beszállnod a rezsibe.

Ha találsz is 70-ért albérletet, egy vasad sem fog maradni, hogy eltartsd magad.

Lehet duzzogni, hogy aki nem ért egyet mind hülye, csak te vagy a helikopter, de nem bztos, hogy mások mentalitásával van a gond.

2021. szept. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!