Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Árt vagy használ a gendersemle...

Árt vagy használ a gendersemleges nevelés?

Figyelt kérdés
2021. okt. 13. 21:02
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
87%

8-as:

Milyen tényeket? Attól hogy valaki lány például érdeklődhet a műszaki dolgok iránt. Nem egy nevezetes női tudós van. Pedig jéé mit is mond a tudomány és a tények? Hogy a férfiak agya jobban specializált logikai dolgokra.

2021. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 A kérdező kommentje:
Én se tudom pontosan mit jelent de ha már a tévé műsorban erről a témáról volt szó akkor eszembe jutott itt is lehet róla szó mert kíváncsi voltam a véleményekre
2021. okt. 13. 21:27
 13/62 anonim ***** válasza:
53%
Azok voltak a régi szép idők amikor még nem a mentális problémákkal küzdő emberek voltak a társadalmi elvárások mértékadói...
2021. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
16%
Neveljétek csak gender semlegesen a gyereket, nem tilos. Szerencsére az sem tilos még, hogy a nemének megfelelő nevelést kapjon. Aztán csodálkoztok, hogy miért olyan erős a konzervatív párt itthon. Nem kell a "progresszivitás".
2021. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
83%

#13

Képzeld, régebb is volt depresszió. Régebb is volt posztraumás stressz. Régebb is voltak gondok. Régebb se volt minden jobb.

2021. okt. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 A kérdező kommentje:
Rengetek válasz jött rövid időn belül nem hittem volna
2021. okt. 13. 21:33
 17/62 anonim ***** válasza:
23%
#14 Valóban. De szerencsére most már előre segíthetünk a depresszión meg a stresszen, ha egy gyereket nem a nemének megfelelően nevelhetünk. Mi sem jobb annál mint már a korai nevelésnél determinálni egy gyerekben az identitászavart meg a szexuális dezorientáltságot. Gratulálok.
2021. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
58%

Nem arról van szó hogy mivel játszhat, vagy milyen színű ruhát hordjon, ezt hívják gendersemleges nevelésnek:


[link]

Instagramon @raisingzoomer néven találjátok meg őket.


Röviden összefoglalva: szerintem nagyon ártalmas.

2021. okt. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
79%

Tévedés, a cikkben leírt nevelés nem gendersemleges, hanem elmebeteg. A gender a társadalmi nemet jelenti, semmi köze a biológiai nemhez.


Én próbáltam a lányomat gendersemlegesen nevelni, de kb. 3 három éves kora óta annyira "nőci", hogy ott abba is hagytam.

Ártani pedig nem a gendersemleges nevelés árt, hanem a fogalmak félreértelmezése és a tévképzetek túltolása.

2021. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
78%
Gyerek had legyen már gyerek nem kells emmi szexualitáshoz kapcsolódó dolgot még belevinni az életébe.
2021. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!